Kluby Radnych Rady Miasta Zgierza

Klub Radnych Przemysława Staniszewskiego

Beata Świątczak - Przewodnicząca Klubu

Elżbieta Krzewina

Jakub Pyrzanowski

Radosław Gajda

Mirosław Pilarski

Andrzej Piłacik

Bogusław Stożek

Krzysztof Wężyk

Jakub Filipowicz

Mariusz Forfecki

Henryka Piekut

Bartosz Janiszewski

Tomasz Kupis



Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"


Zbigniew Linkowski -  Przewodniczący Klubu

Marek Sencerek

Agata Grzelak-Makowczyńska

Aneta Grzelak

Rafał Antczak

Grzegorz Leśniewicz
 


Klub Radnych "Koalicja Obywatelska"

Andrzej Mięsok -  Przewodniczący Klubu

Idzi Antczak

Jarosław Pietrzak



Radni Niezrzeszeni

Marek Hiliński


Ilość odsłon: 10562
Dokument wytworzył(a): Biuro Rady Miasta Zgierza
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2015-02-27 09:53
Ostatnia zmiana: 2018-01-18 15:21
Zakres ostatniej zmiany: Zmiana Klubu Radnych przez Radnego G. Leśniewicza.

Rejestr zmian - (29)
Data: 2018-01-18 15:21Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana Klubu Radnych przez Radnego G. Leśniewicza.
Data: 2016-02-29 13:41Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dopisanie Radnego T. Kupisa do Klubiu Radnych Przemysława Staniszewskiego.
Data: 2015-03-27 09:07Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Radny Grzegorz Leśniewicz wstąpił do Klubu Radnych Przemysława Staniszewskiego.
Data: 2015-02-27 09:54Wprowadził(a): Michał KoralewskiOpis zmian: Aktualizacja wykazu
Data: 2015-02-27 09:41Wprowadził(a): Michał KoralewskiOpis zmian: Aktualizacja wykazu
Data: 2015-02-05 09:47Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie Klubu Radnych "Inicjatywa Samorządowa".
Data: 2015-01-28 13:27Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wstąpienie radnego Bogusława Stożka do Klubu Radnych "Inicjatywa Samorządowa".
Data: 2014-12-30 15:36Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja wpisu.
Data: 2014-12-08 11:02Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja składów osobowych.
Data: 2014-11-25 09:11Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zakończenie kadencji.
Data: 2014-03-05 13:33Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu Klubu PiS.
Data: 2014-01-31 15:38Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość - wygaśnięcie mandatu Radnego M.Gajdy.
Data: 2013-03-27 12:06Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu Klubu Radnych Jerzego Sokoła.
Data: 2012-04-25 11:23Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wystąpienie Radnej Justyny Zielińskiej z Klubu Radnych PO.
Data: 2012-03-30 11:58Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Radny Grzegorz Maciński wystąpił z Klubu Radnych Jerzego Sokoła.
Data: 2011-09-30 12:25Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana nazwy Klubu Radnych Jerzego Sokoła.
Data: 2011-08-18 14:48Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zaznaczenie przewodniczącego Klubu PiS.
Data: 2010-12-17 14:07Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Kluby radnych VI kadencji.
Data: 2010-12-13 08:43Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Obecnie brak informacji na temat utworzenia klubów radnych.
Data: 2010-04-28 15:03Wprowadził(a): Joanna SnarskaOpis zmian: Aktualizacja składu Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej i "Zgierski Samorząd".
Data: 2009-11-10 14:06Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wygaśnięcie mandatu radnego Przemysława Pelikana.
Data: 2009-05-05 15:19Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie osobowym klubu "Platforma Obywtelska"
Data: 2008-09-26 14:57Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w Klubie Radnych PiS.
Data: 2008-09-26 14:54Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana formatowania.
Data: 2008-09-26 14:53Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana formatowania.
Data: 2008-09-26 14:52Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w Klubie Radnych PiS.
Data: 2008-04-28 11:28Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana nazwy Klubu Radnych "Lewica".
Data: 2007-10-01 14:49Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Klubu Radnych "Prawo i Sprawiedliwość".
Data: 2007-09-14 15:37Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie Klubu Radnych "Zgierski Samorząd".
Data: 2007-06-14 14:24Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator