Dominika Dagmara ANTCZAK

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Funkcja w Radzie Miasta:
Wiceprzewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
Członek Komisji Inicjatyw Gospodarczych

Dane Wyborcze:
Wybrana: 21.10.2018 r.
Okręg wyborczy Nr 2
Lista: 10
Liczba uzyskanych głosów: 468

Kontakt
tel.
e-mail:  

Ilość odsłon: 576
Dokument wytworzył(a): Lilia Gajczyk
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2018-11-22 10:12
Ostatnia zmiana: 2020-02-06 14:09
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja funkcji

Rejestr zmian - (7)
Data: 2020-02-06 14:09Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja funkcji
Data: 2018-12-17 13:40Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja.
Data: 2018-11-26 10:19Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 09:40Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 09:37Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 09:24Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:39Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja.
Data: 2018-11-22 10:12Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator