Beata ŚWIĄTCZAK - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta

Klub Radnych Przemysława Staniszewskiego

Funkcja:
Członek Komisji Budżetu i Finansów
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
Członek Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej

Wybrana: 21.10.2018 r.

Okręg wyborczy Nr 1

Lista: 10

Liczba uzyskanych głosów: 408

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 451
Dokument wytworzył(a): Lilia Gajczyk
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2018-11-22 10:17
Ostatnia zmiana: 2018-11-26 10:20
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja

Rejestr zmian - (3)
Data: 2018-11-26 10:20Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 09:43Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:50Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:17Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator