Józef DZIEMDZIELA

Klub Radnych "Wspólnie dla Zgierza"

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Statutowo - Prawnej
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Wybrany: 21.10.2018 r.

Okręg wyborczy Nr 3

Lista: 15

Liczba uzyskanych głosów: 172

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 521
Dokument wytworzył(a): Lilia Gajczyk
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2018-11-22 10:26
Ostatnia zmiana: 2018-11-26 10:21
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja

Rejestr zmian - (3)
Data: 2018-11-26 10:21Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 09:57Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:51Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:26Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator