Jakub Jan FILIPOWICZ

Klub Radnych Przemysława Staniszewskiego

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji


Wybrany: 21.10.2018 r.

Okręg wyborczy Nr 1

Lista: 16

Liczba uzyskanych głosów: 713

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 473
Dokument wytworzył(a): Lilia Gajczyk
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2018-11-22 10:27
Ostatnia zmiana: 2020-02-06 14:10
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja pełnionych funkcji

Rejestr zmian - (4)
Data: 2020-02-06 14:10Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja pełnionych funkcji
Data: 2018-11-26 10:22Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:02Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:52Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:27Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator