Agata Teresa GRZELAK-MAKOWCZYŃSKA
 
Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Funkcja:
Przewodnicząca Komisji Inicjatyw Gospodarczych
Członek Komisji Budżetu i Finansów
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Wybrana: 21.10.2018 r.

Okręg wyborczy Nr 4

Lista: 10

Liczba uzyskanych głosów: 632

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 518
Dokument wytworzył(a): Lilia Gajczyk
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2018-11-22 10:31
Ostatnia zmiana: 2018-11-26 10:23
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja

Rejestr zmian - (4)
Data: 2018-11-26 10:23Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 11:03Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:12Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:53Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:31Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator