Alina Maria ŁĘCKA-ANDRZEJEWSKA
 
Klub Radnych Koalicja Obywatelska

Funkcja w Radzie:

Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej
Członek Komisji Budżetu i Finansów
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Dane wyborcze:

Wybrana: 21.10.2018 r.
Okręg wyborczy Nr 1
Lista: 4
Liczba uzyskanych głosów: 295

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 423
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2018-11-22 10:36
Ostatnia zmiana: 2018-12-17 13:45
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja.

Rejestr zmian - (4)
Data: 2018-12-17 13:45Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja.
Data: 2018-11-26 10:25Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:26Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:56Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:36Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator