Janusz Antoni ŁUCZAK

Klub Radnych Przemysława Staniszewskiego

Funkcja w Radzie Miasta:

Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Członek Komisji Spraw Obywatelskich
Członek Komisji Rewizyjnej

Dane wyborcze:
Wybrany: 21.10.2018 r.
Okręg wyborczy Nr 2
Lista: 16
Liczba uzyskanych głosów: 118

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 397
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2018-11-22 10:37
Ostatnia zmiana: 2018-12-17 13:44
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja.

Rejestr zmian - (4)
Data: 2018-12-17 13:44Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja.
Data: 2018-11-26 10:26Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:32Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:56Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:37Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator