Piotr Ignacy MATUSZEWSKI
 
Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Funkcja w Radzie:
Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Członek Komisji Budżetu i Finansów
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji

Dane wyborcze:
Wybrany: 21.10.2018 r.
Okręg wyborczy Nr 3
Lista: 10
Liczba uzyskanych głosów: 472

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 461
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2018-11-22 10:39
Ostatnia zmiana: 2018-12-17 13:42
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja.

Rejestr zmian - (4)
Data: 2018-12-17 13:42Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja.
Data: 2018-11-26 10:27Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:44Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:57Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:39Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator