Andrzej PIŁACIK

Klub Radnych Przemysława Staniszewskiego

Funkcje w Radzie Miasta:
Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Dane wyborcze:
Wybrany: 21.10.2018 r.
Okręg wyborczy Nr 3
Lista: 16
Liczba uzyskanych głosów: 573

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 545
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2018-11-22 10:39
Ostatnia zmiana: 2018-12-27 10:52
Zakres ostatniej zmiany: Dodanie zdjęcia i funkcji.

Rejestr zmian - (4)
Data: 2018-12-27 10:52Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie zdjęcia i funkcji.
Data: 2018-11-26 10:28Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:40Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:58Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:39Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator