Marek SENCEREK
 
Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej
Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Członek Komisji Rewizyjnej

Wybrany: 21.10.2018 r.

Okręg wyborczy Nr 4

Lista: 10

Liczba uzyskanych głosów: 493

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 454
Dokument wytworzył(a): Lilia Gajczyk
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2018-11-22 10:40
Ostatnia zmiana: 2018-11-26 10:28
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja

Rejestr zmian - (3)
Data: 2018-11-26 10:28Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:48Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:59Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:40Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator