Krzysztof WĘŻYK
 
Klub Radnych Przemysława Staniszewskiego

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
Członek Komisji Rewizyjnej
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Wybrany: 21.10.2018 r.

Okręg wyborczy Nr 1

Lista: 16

Liczba uzyskanych głosów: 480

Kontakt
tel.
e-mail: 

Ilość odsłon: 453
Dokument wytworzył(a): Lilia Gajczyk
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2018-11-22 10:41
Ostatnia zmiana: 2018-11-26 10:28
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja

Rejestr zmian - (3)
Data: 2018-11-26 10:28Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-23 10:51Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:59Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2018-11-22 10:41Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Pierwsza publikacja
separator