Ilość odsłon: 14625
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2007-06-18 15:49
Ostatnia zmiana: 2018-11-20 14:06
Zakres ostatniej zmiany: Kadencja została zakończona 16 listopada 2018 r.

Rejestr zmian - (34)
Data: 2018-11-20 14:06Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Kadencja została zakończona 16 listopada 2018 r.
Data: 2015-03-30 15:37Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana organizacyjno-prawna.
Data: 2015-01-20 17:56Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja wizytówek Radnych.
Data: 2014-12-01 16:17Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja składu osobowego Rady Miasta Zgierza VII kadencji.
Data: 2014-11-25 10:11Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie z pracy Rady Miasta Zgierza w kadencji 2010-2014
Data: 2014-11-25 09:02Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zakończenie VI kadencji RMZ.
Data: 2014-08-19 15:52Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja informacji dot. radnego S. Skupińskiego.
Data: 2014-07-11 16:17Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Stwierdzenie wygaśnięcia mandatu Radnemu Stanisławowi Skupińskiemu.
Data: 2014-03-05 13:32Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie opisu i zdjęcia - Radny Zbigniew Linkowski.
Data: 2014-02-28 19:01Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie osobowym Rady.
Data: 2014-01-31 15:35Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wygaśnięcie mandatu Radnego Mirosława Gajdy.
Data: 2014-01-02 12:05Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Rezygnacja z funkcji Radnego Mirosława Gajdy.
Data: 2013-04-23 15:32Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiany funkcyjne.
Data: 2013-02-28 16:03Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana organizacyjno-prawna.
Data: 2013-02-06 11:09Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Rezygnacja Wiceprzewodniczącego Zdzisława Sobczaka.
Data: 2012-12-13 15:16Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana wpisu Radnej Agaty Grzelak-Makowczyńskiej.
Data: 2012-04-25 11:48Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w zakładce Radnej Justyny Zielińskiej i Radnego Grzegorza Macińskiego.
Data: 2011-04-01 14:33Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie zdjęć do wizytówek radnych.
Data: 2011-02-10 10:08Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana linku i poprawienie błędu dot. radnego Marka Sencerka.
Data: 2011-01-26 15:11Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja wizytówek poszczególnych radnych.
Data: 2011-01-05 12:44Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie zmiany w składzie osobowym Rady.
Data: 2010-12-09 14:21Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie przewodniczącego i wiceprzewodniczących.
Data: 2010-11-25 09:25Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana tytułu.
Data: 2010-11-25 09:01Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie składu osobowego Rady VI kadencji.
Data: 2010-08-03 14:04Wprowadził(a): Paweł StankowskiOpis zmian: Aktualizacja profilu Andrzeja Wojciecha Mięsoka.
Data: 2009-12-04 11:42Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Rady Miasta.
Data: 2009-11-10 14:01Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego radnych.
Data: 2009-07-30 10:14Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja danych.
Data: 2009-05-04 15:35Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wstąpienie w skład Rady Miasta Zgierza Katarzyny Kupis-Wojciechowskiej.
Data: 2009-04-02 10:49Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie informacji o wygaśnięciu mandatu.
Data: 2008-10-13 15:32Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja dot. opisu Radnego Jarosława Komorowskiego.
Data: 2008-09-26 15:45Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana dot. Radnej RMZ Beaty Świątczak.
Data: 2007-10-02 10:25Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana wpisu dot. radnego Przemysława Pelikana.
Data: 2007-06-18 15:55Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja zdjęcia.
Data: 2007-06-18 15:49Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator