VI kadencja (2010 - 2014)

Prezydent Miasta Zgierza - dr Iwona Małgorzata Wieczorek

I Zastępca Prezydenta Miasta Zgierza - Bohdan Bączak (od 14.10.2014 r.); Przemysław Staniszewski (od 02.07.2012 r. do 01.10.2014 r. ); Bogumiła Kapusta (od dnia 09.12.2010 r. do 30.06.2012 r.)

II Zastępca Prezydenta Miasta Zgierza - Bohdan Bączak (od 24.07.2012 r. do 13.10.2014 r.); dr Grzegorz Robert Leśniewicz (od 04.01.2011 r. do 04.07.2012 r.)

Rada Miasta Zgierza:

Przewodniczący - Jarosław Wojciech Komorowski

Wiceprzewodniczący:

  • Grzegorz Alojzy Maciński
  • Mariusz Forfecki (od 28.02.2013 r.)
  • Stefan Antoni Pelikan
  • Zdzisław Sobczak (do 31.01.2013 r. Wiceprzewodniczący RMZ)

Radni:

  • Aleksander Witold Frach  
  • Mirosław Bogdan Gajda (do 16.01.2014 r. - wygaśnięcie mandatu)
  • Agata Teresa Grzelak-Makowczyńska
  • Marek Hiliński
  • Elżbieta Grażyna Krzewina  
  • Tomasz Andrzej Kupis
  • Katarzyna Monika Kupis-Wojciechowska
  • Zbigniew Linkowski (od 27.02.2014 r.- objął mandat za radnego Mirosława Gajdę)
  • Andrzej Wojciech Mięsok
  • Bożena Palmowska
  • Michał Henryk Pilarski
  • Marek Sencerek   
  • Stanisław Skupiński (od 14.12.2010 r. - objął mandat za radną Iwonę Małgorzatę Wieczorek)
  • Jerzy Sokół
  • Ewa Stefania Steglińska-Maciak
  • Beata Świątczak
  • Iwona Małgorzata Wieczorek (do 09.12.2010 r. - wygaśnięcie mandatu wskutek wyboru na Prezydenta Miasta Zgierza)
  • Krzysztof Wężyk
  • Zbigniew Zapart
  • Justyna Ewa Zielińska

Radę Miasta Zgierza VI kadencji stanowiło 23 radnych wybranych w dniu 21 listopada 2010 r. z następujących komitetów wyborczych: SLD, PSL, PO RP, PiS, WYBORCY JERZEGO SOKOŁA.


Ilość odsłon: 1973
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2010-12-16 11:34
Ostatnia zmiana: 2014-11-26 10:34
Zakres ostatniej zmiany: Formatowanie tekstu.

Rejestr zmian - (7)
Data: 2014-11-26 10:34Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Formatowanie tekstu.
Data: 2014-11-26 10:33Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Formatowanie tekstu.
Data: 2014-11-26 10:27Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja wpisu.
Data: 2014-03-18 10:46Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie rady.
Data: 2013-06-26 14:28Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana funkcji Radnego M. Forfeckiego.
Data: 2013-02-06 11:17Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja wpisu.
Data: 2012-05-31 15:34Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie stanowiska II Zastępcy Prezydenta.
Data: 2010-12-16 11:34Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator