DOKUMENT ARCHIWALNY z dnia 2007-12-20 - AKTUALNA WERSJA
Archiwum Rady Miasta Zgierza

  Rada Miasta Zgierza I kadencji  (1990 - 1994)

Przewodniczący RMZ - Maciej Wierzbowski

Wiceprzewodniczący - Zbigniew Bugajski, Jan Chrzanowski (do 03.06.1993 r.), Lidia Maria Turała

Radni: Idzi Antczak, Andrzej Błaszczyk, Mirosław Bogdanowicz, Jan Maciej Czajkowski, Bohdan Czarnecki, Paweł Dynowski, Jerzy Frankiewicz, Zenon Gabryelski, Anna Gerlicz, Leszek Jarmuż, Konstanty Klimczak, Janusz Kowalewski, Hanna Kubicka, Stanisław Łodwig, Henryk Michalak, Stanisław Mularczyk, Ryszard Pasiecznik (do 09.05.1991 r. - zrzekł się mandatu), Jan Perka, Marian Pieruń, Zofia Przybysz, Teresa Rybicka, Włodzimierz Sieczkowski, Stanisław Sowiński, Tomasz Tołłoczko, Leszek Trzciński, Aleksander Wielgosz, Antoni Wierzbowski, Janusz Wyroślak, Jerzy Wochniak (od 09.05.1991 r. - objął mandat za Ryszarda Pasiecznika).

   Rada Miasta Zgierza II kadencji  (1994 - 1998)

Przewodniczący RMZ - Maciej Wierzbowski

Wiceprzewodniczący - Cezariusz Grabowicz (od 28.03.1996 r.), Sławomierz Janiszewski, Stanisław Sowiński (do 29.02.1996 r. - zmarł), Zbigniew Zapart

Radni: Halina Bajorek, Marek Budzisz, Zbigniew Bugajski, Jan Maciej Czajkowski, Bohdan Czarnecki, Oktawian Lechosław Dynowski, , Jacek Idczak (od 29.02.1996 r. - objął mandat za Stanisława Sowińskiego), Janusz Kowalewski, Witold Kubicki, Krzysztof Kwiatkowski, Grzegorz Robert Leśniewicz, Stanisław Łodwig, Tadeusz Majchrzak, Adam Mariański, Marek Matuszewski, Jerzy Nastalczyk, Wojciech Olszewski, Maria Szymańska (Oraczyńska), Stanisław Paduszyński, Zdzisław Panek, Piotr Piątkowski (do 24.11.1994 r. - zrzekł się mandatu), Halina Władysława Rajch, Włodzimierz Leszek Sieczkowski, Piotr Stańczyk (od 15.12.1994 r. - objął mandat za Piotra Piątkowskiego), Włodzimierz Stanisław Stefański, Jan Walczak, Paweł Wawrzyńczak, Antoni Wierzbowski, Karol Zajączkowski.

   Rada Miasta Zgierza III kadencji  (1998 - 2002)

Przewodniczący RMZ - Sławomierz Janiszewski

Wiceprzewodniczący - Michał Kleszczyński, Hubert Kryszczak, Lidia Leśniewicz

Radni: Tomasz Andrzejewski, Janusz Badyna, Teresa Wanda Bartosiak, Antoni Boruch, Jacek Brzeziński, Andrzej Ireneusz Cylke, Jan Maciej Czajkowski (do 30.09.1999 r. - zrzekł się mandatu), Bohdan Czarnecki, Stanisław Giernalczyk, Waldemar Gorzak, Cezariusz Grabowicz, Czesława Karmańska, Witold Kubicki, Sebastian Kwiatkowski, Stanisław Łodwig, Andrzej Mięsok, Jerzy Nastalczyk, Jerzy Sokół (od 28.10.1999 r. - objął mandat za Jana Macieja Czajkowskiego), Włodzimierz Stefański, Ewa Stolarska, Maria Krystyna Stopczyk, Bogusław Stożek, Wojciech Szafraniec, Karol Szmyt, Anna Tulkowska, Zbigniew Wasiak, Paweł Wawrzyńczak, Karol Zajączkowski, Zbigniew Zapart.

Rada Miasta Zgierza IV kadencji  (2002 - 2006)

Przewodniczący RMZ - Marek Matuszewski (do 29.09.2005 r. - zrzekł się mandatu z powodu wyboru na posła RP), Jerzy Sokół (od 27.10.2005 r.)

Wiceprzewodniczący - Andrzej Wojciech Mięsok (do 31.10.2003 r.), Jerzy Sokół (od 30.10.2003 r. do 27.10.2005 r.), Paweł Wawrzyńczak (od 27.01.2005 r.), Mirosław Eugeniusz Żurawski

Radni: Ignacy Stanisław Bednarek (od 27.10.2005 r. - objął mandat za M. Matuszewskiego), Marek Roman Cylke, Świętosław Stanisław Gołek, Jacek Jerzy Idczak (do 27.03.2003 r. - zrzekł się mandatu), Lech Jabłoński (od 02.12.2002 r.), Sławomierz Janiszewski (do 28.08.2003 r. - wygaśnięcie mandatu), Krzysztof Zbigniew Karasiński (od 24.04.2003 r. - objął mandat za J. Idczaka), Krzysztofa Kubiak, Grzegorz Alojzy Maciński, Dorota Mijas (od 30.10.2003 r. - objęła mandat za S. Janiszewskiego), Magdalena Modrzejewska, Jerzy Nastalczyk, Zofia Niechciał, Stanisław Nowak, Zdzisław Sobczak, Ewa Stolarska, Karol Szmyt (do 30.12.2003 r. - wygaśnięcie mandatu), Witold Ślawski, Zbigniew Wałęsiński, Anna Woźniak (od 29.01.2004 r. - objęła mandat za K. Szmyta), Karol Zajączkowski, Zbigniew Zapart.

Rada Miasta Zgierza V kadencji  (2006 - 2010)

Przewodniczący RMZ - Andrzej Wojciech Mięsok

Wiceprzewodniczący - Świętosław Stanisław Gołek (do 29.03.2007 r. - zrzekł się mandatu), Krzysztof Zbigniew Karasiński (od 26.04.2007 r.), Jarosław Wojciech Komorowski, Zbigniew Jan Wałęsiński 

Radni: Zbigniew Wojciech Antczak, Jerzy Barylak (od 01.12.2006 r. objął mandat za J. Sokoła), Anna Liliana Dunin, Mariusz Forfecki, Radosław Władysław Gajda, Agata Teresa Grzelak, Marek Hiliński, Andrzej Kodłubański (wstąpił w skład RMZ po wygaśnięciu mandatu radnego Świętosława Gołka), Grzegorz Alojzy Maciński, Jerzy Nastalczyk, Bożena Palmowska, Przemysław Stefan Pelikan, Michał Henryk Pilarski, Zdzisław Sobczak, Jerzy Sokół (do 29.11.2006 r.
- zrzekł się mandatu z powodu wyboru na Prezydenta Miasta Zgierza), Marek Sencerek, Stanisława Stefanowicz, Beata Świątczak, Barbara Truszkiewicz, Zbigniew Zapart.


Ilość odsłon: 4828
Dokument wytworzył(a): Joanna Snarska, Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2007-12-20 14:48
Ostatnia zmiana: 2007-06-14 15:10
Zakres ostatniej zmiany: Pierwsza publikacja.

Rejestr zmian - (2)
Data: 2007-12-20 15:25Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie informacji o Radzie Miasta Zgierza I kadencji.
Data: 2007-12-20 14:48Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
Data: 2007-06-14 15:10Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator