V kadencja (2006 - 2010)

Prezydent Miasta Zgierza - Jerzy Sokół

Zastępca Prezydenta Miasta Zgierza - Świętosław Gołek (od dnia 18.04.2007 r.)

Zastępca Prezydenta Miasta Zgierza - Grzegorz Gula (do dnia 11.04.2007 r.)

Zastępca Prezydenta Miasta Zgierza - Stanisław Łodwig

Rada Miasta Zgierza:

Przewodniczący RMZ - Andrzej Wojciech Mięsok

Wiceprzewodniczący:

  • Świętosław Stanisław Gołek (do 29.03.2007 r. - zrzekł się mandatu),
  • Krzysztof Zbigniew Karasiński (od 26.04.2007 r.),
  • Jarosław Wojciech Komorowski,
  • Zbigniew Jan Wałęsiński 

Radni:

  • Zbigniew Wojciech Antczak
  • Jerzy Barylak (od 01.12.2006 r. objął mandat za radnego Jerzego Sokoła)
  • Anna Liliana Dunin
  • Mariusz Forfecki
  • Radosław Władysław Gajda
  • Agata Teresa Grzelak-Makowczyńska
  • Marek Hiliński
  • Andrzej Kodłubański (do 26.03.2009 r. - stwierdzenie wygaśnięcia mandatu z powodu śmierci, wstąpił w skład RMZ po wygaśnięciu mandatu radnego Świętosława Gołka od 26.04.2007 r.)
  • Katarzyna Kupis-Wojciechowska (od 30.04.2009 r. - objęła mandat za radnego Andrzeja Kodłubańskiego)
  • Grzegorz Alojzy Maciński
  • Jerzy Nastalczyk
  • Bożena Palmowska
  • Przemysław Stefan Pelikan (do dnia 29.10.2009 r.)
  • Michał Henryk Pilarski
  • Marek Sencerek
  • Zdzisław Sobczak
  • Jerzy Sokół (do 29.11.2006 r. - zrzekł się mandatu z powodu wyboru na Prezydenta Miasta Zgierza)
  • Stanisława Stefanowicz
  • Ewa Steglińska-Maciak (od dnia 26.11.2009 r.)
  • Beata Świątczak
  • Barbara Truszkiewicz
  • Zbigniew Zapart 

    Radę Miasta Zgierza V kadencji stanowi 23 radnych wybranych w dniu 12 listopada 2006 r. z następujących komitetów wyborczych: Forum Obywatelskie, Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci, Społeczny Blok Samorządowy, Wspólny Samorząd, Zgierz Od Nowa.

Ilość odsłon: 2010
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Joanna Snarska
Data publikacji: 2007-12-20 15:24
Ostatnia zmiana: 2010-05-18 13:37
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja archiwum.

Rejestr zmian - (2)
Data: 2010-05-18 13:37Wprowadził(a): Joanna SnarskaOpis zmian: Aktualizacja archiwum.
Data: 2009-05-04 15:49Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Aktualizacja archiwum.
Data: 2007-12-20 15:24Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator