Obwody głosowania na terenie miasta
Na podst. uchwały XXXI/322/12 Rady Miasta Zgierza z dnia 28 grudnia 2012 r. w sprawie podziału Gminy Miasto Zgierz na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych
zmienionej uchwałą nr XLVII/556/14 Rady Miasta Zgierza z dnia 27 marca 2014 r.
oraz
Na podst. uchwały nr XLVII/555/14 Rady Miasta Zgierza z dnia 27 marca 2014 r. w sprawie utworzenia obwodów głosowania w szpitalach i w zakładzie pomocy społecznej dla potrzeb przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.


Obwieszczenie Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 16 kwietnia 2014 r.

Mapa

Obwód głosowania Nr 1

siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia nr 6, ul. L. Staffa 26
granica obwodu: T. Boya - Żeleńskiego od nr 38 do nr 46 obie strony, Parzęczewska od nr 50, do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, L. Staffa od nr 38 do nr 48A prawa strona.

Obwód głosowania Nr 2
siedziba: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Parzęczewska 46
granica obwodu:  Bazylijska od nr 39 do nr 41j lewa strona, Parzęczewska od nr 27 do nr 29C lewa strona i od nr 20 do nr 46/48 prawa strona, ks. S. Suchowolca.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 3
siedziba: Gimnazjum Nr 3 im. A. Mickiewicza, ul. B. Leśmiana 1
granica obwodu:  K. I. Gałczyńskiego od nr 27 do nr 27A lewa strona, Kamienna od nr 2 do nr 38 prawa strona i od nr 1 do nr 37 lewa strona, J. Lechonia, B. Leśmiana od nr 4 do nr 10 prawa strona, J. Tuwima od nr 8 do nr 16 prawa strona.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 4
siedziba: Miejskie Przedszkole Nr 15, ul. T. Boya-Żeleńskiego 10
granica obwodu: Kamienna od nr 40 do nr 130 prawa strona i od nr 39 do nr 71 lewa strona, B. Leśmiana nr 2, J. Tuwima od nr 22 do nr 22A prawa strona i od nr 61 do nr 115 lewa strona, S. Witkacego.

Obwód głosowania Nr 5
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. T. Boya-Żeleńskiego 4
granica obwodu:  T. Boya - Żeleńskiego nr 2 i od nr 7 do nr 23 lewa strona, L. Staffa od nr 1 do nr 18 obie strony, J. Tuwima od nr 24 do nr 28 prawa strona i nr 125.

Obwód głosowania Nr 6
siedziba: Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Parzęczewska 21
granica obwodu: K. K. Baczyńskiego, K. I. Gałczyńskiego od nr 24 do nr 32B prawa strona, Parzęczewska od nr 14 do nr 18 prawa strona i od nr 13 do nr 25 lewa strona.

Obwód głosowania Nr 7
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej, ul. L. Staffa 26
granica obwodu: T. Boya - Żeleńskiego od nr 8 do nr 12 prawa strona i od nr 23A do nr 37 lewa strona, Jedlicka nr 30, Kamienna od nr 73 do nr 75/83 lewa strona, L. Staffa od nr 20 do nr 36A prawa strona.

Obwód głosowania Nr 8
siedziba: Miejski Zespół Przychodni Rejonowych, ul. Łęczycka 24
granica obwodu: Bazylijska od nr 1 do nr 38 obie strony i od nr 42 do nr 97 obie strony i nr 40, R. Dmowskiego, K. I. Gałczyńskiego nr 22, 22B, 25 i 46, Gołębia od nr 8 do nr 48 prawa strona i od nr 17 do nr 53A lewa strona, Kątna, Kosynierów, T. Kościuszki od nr 2 do nr 20 prawa strona, Łęczycka od nr 27 do końca lewa strona, A. Modrzewskiego, C. Norwida, Obywatelska, Parzęczewska nr 9 i od nr 2 do nr 12 prawa strona, J. Pietrusińskiego, M. Reja, S. Staszica, Wąska, Wiatrakowa, Wspólna, Zawadzka.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
lokal wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Obwód głosowania Nr 9
siedziba: Gimnazjum Nr 1, ul. A. Musierowicza 2
granica obwodu: Ciosnowska od nr 2 do nr 72 prawa strona i od nr 1 do nr 71 lewa strona, M. Konopnickiej, Łęczycka od nr 26 do końca prawa strona, A. Musierowicza, E. Orzeszkowej, Piątkowska od nr 29 do nr 81 lewa strona, Poprzeczna, B. Prusa, L. Rydla, Wojska Polskiego.

Obwód głosowania Nr 10
siedziba: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. B. Prusa, ul. Łódzka 5
granica obwodu: 3 Maja od nr 2 do nr 4A prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Aleja Armii Krajowej, J. Dąbrowskiego od nr 1 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 2 do nr 12 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Gołębia od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, T. Kościuszki od nr 1 do nr 19 lewa strona, Krótka, ks. J. Popiełuszki od nr 2 do nr 4 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, Łęczycka od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona Łódzka od nr 2 do nr 20 prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Marka Szwarca, Piątkowska od nr 26 do nr 28 prawa strona, Plac Jana Pawła II, P. Skargi, Szeroka, Targowa, J. Wróbla.

Obwód głosowania Nr 11
siedziba: Miejski Żłobek im. „Koziołka Matołka”, ul. Tuwima 21
granica obwodu: Cegielniana, Hoża, Owsiana, Plac Targowy, Polna, Pszenna, Tuwima od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Zachodnia, Zbożowa, Żytnia.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 12
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. J. Piłsudskiego 1
granica obwodu: Andrzeja, Karola, Malarska, J. Matejki, A. Mickiewicza, J. Mireckiego, Ogrodowa, A. Pawińskiego, Piątkowska od nr 32 do nr 88 prawa strona, S. Pieczyraka, J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 32 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Plac Stu Straconych, Północna, W. Reymonta, W. Rząba, J. J. Wieczorka „Bohdana”, H. Worcella.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 13
siedziba: Miejskie Przedszkole Nr 13 "Bajkowe Przedszkole", ul. J. Słowackiego 8
granica obwodu: 1 Maja od nr 2 do nr 8 prawa strona, J. Chełmońskiego, B. Czerwieńskiego, Czerwona, Drewnowska, Graniczna, S. Jaracza, M. Kopernika, J. Korczaka, J. Piłsudskiego od nr 34 do końca prawa strona i od nr 13 do końca lewa strona, Marysińska, Obrońców Pokoju, Słowackiego, Solna, W. Węgierskiej, S. Wigury, F. Żwirki.

Obwód głosowania Nr 14
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. S. Dubois 26
granica obwodu: 1 Maja od nr 10 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, N. Barlickiego, J. Dąbrowskiego od nr 23 do nr 39 lewa strona, S. Dubois od nr 2 do nr 24 prawa strona i od nr 1 do nr 27A lewa strona.

Obwód głosowania Nr 15
siedziba: Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, ul. ks. Sz. Rembowskiego 29
granica obwodu: 1 Maja od nr 18 do nr 22 prawa strona i od nr 11 do nr 17 lewa strona, Długa od nr 77 do nr 85 lewa strona, R. Mielczarskiego nr 1A i od nr 2 do nr 10 prawa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 40 do nr 44 prawa strona i od nr 13 do nr 53 lewa strona.

Obwód głosowania Nr 16
siedziba: Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. J. S. Cezaka, ul. Długa 89/91 (wejście od ul. ks. Sz. Rembowskiego)
granica obwodu: J. S. Cezaka od nr 1 do nr 5 lewa strona, S. Dubois od nr 26 do nr 52 prawa strona i od nr 29 do nr 49 lewa strona, Republikańska, Spółdzielcza.

Obwód głosowania Nr 17
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. S. Dubois 26
granica obwodu: Długa od nr 66 do nr 68C prawa strona i od nr 89 do nr 109 lewa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 54 do końca prawa strona i od nr 55 do końca lewa strona, Spacerowa.

Obwód głosowania Nr 18
siedziba: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica, ul. 3 Maja 41
granica obwodu: 1 Maja od nr 21 do nr 25 lewa strona, Długa od nr 42 do nr 62 prawa strona i od nr 45 do nr 75 lewa strona, R. Mielczarskiego od nr 12 do nr 16 prawa strona i od nr 3 do nr 7 lewa strona, Plac Kilińskiego od nr 5 do nr 11 obie strony, E. Plater, ks. Sz. Rembowskiego od nr 12 do nr 38 prawa strona, W. Sikorskiego.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 19
siedziba: Gimnazjum Nr 2 im. J. Kochanowskiego, ul. 3 Maja 46A
granica obwodu: 3 Maja od nr 30 do nr 60 prawa strona i od nr 39 do nr 81 lewa strona, J. S. Cezaka od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 7 do nr 13 lewa strona, Kolejowa od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, S. Kuropatwińskiej, R. Mielczarskiego od nr 18 do nr 30 prawa strona i od nr 9 do nr 21 lewa strona, Orla, M. Skłodowskiej – Curie, Wschodnia od nr 1 do nr 29 lewa strona.

Obwód głosowania Nr 20
siedziba: Park Kulturowy Miasto Tkaczy, ul. ks. Sz. Rembowskiego 1
granica obwodu: 1 Maja od nr 30 do nr 44 prawa strona i od nr 27 do nr 39 lewa strona, 3 Maja od nr 6 do nr 28 prawa strona i od nr 7 do nr 37 lewa strona, Łódzka od nr 25 do nr 33 lewa strona, G. Narutowicza od nr 16 do nr 30 prawa strona i od nr 23 do nr 35 lewa strona, Plac Kilińskiego od nr 1 do nr 4 obie strony.

Obwód głosowania Nr 21
siedziba: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica, ul. 3 Maja 41
granica obwodu: 1 Maja od nr 24 do 28 prawa strona, J. Dąbrowskiego od nr 2 do nr 18 prawa strona i od nr 15 do nr 21 lewa strona, Długa od nr 14 do nr 40 prawa strona i od nr 13 do nr 43A lewa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 2 do nr 10 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona Łączna, Łęczycka od nr 24 do nr 28 prawa strona, Narutowicza od nr 2 do nr 14 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Parkowa, Plac Klińskiego od nr 12 do nr 19 obie strony.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 22
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63
granica obwodu: 1 Maja od nr 70 do nr 72 prawa strona i od nr 41 do nr 79 lewa strona, Czarna, Kolejowa od nr 18 do końca prawa strona i od nr 7 do końca lewa strona, Łódzka od nr 78 do nr 90 prawa strona i od nr 71 do nr 81 lewa strona, Powstańców Śląskich, Rudnicka od nr 2 do nr 21A obie strony, Wschodnia od nr 2 do nr 12 prawa strona.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 23
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63
granica obwodu: 1 Maja od nr 46 do nr 58 prawa strona, Łąkowa, Łódzka od nr 22 do nr 76 prawa strona i od nr 35 do nr 69A lewa strona.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 24
siedziba: Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Sokołowska 4
granica obwodu: Konstantynowska od nr 14 do nr 60 prawa strona i od nr 21 do nr 73 lewa strona, Koszarowa, Milenijna, K. Pułaskiego, Rondo Sybiraków, Sokołowska od nr 2 do nr 8 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, A. Struga nr 6/8 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, J. Śniechowskiego od nr 1 do nr 33 lewa strona, R. Traugutta, S. Żeromskiego.

Obwód głosowania Nr 25
siedziba: Starostwo Powiatowe w Zgierzu, ul. Sadowa 6A
granica obwodu: Chełmska nr 2 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, F. Chopina, Głogowa, A. Grottgera, Iglasta, Lipowa, Lisia, Łódzka od nr 92 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, Malinowa, Myśliwska, Osiedlowa, Prosta, Rudnicka od nr 30 do nr 46 prawa strona i od nr 23 do nr 33 lewa strona, Rzemieślnicza, Sadowa, Sosnowa, Wiewiórcza, Zagajnikowa.

Obwód głosowania Nr 26
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Niepokoja, ul. Łódzka 2
granica obwodu: Aleksandrowska od nr 2 do nr 44 prawa strona i od nr 5 do nr 59 lewa strona, Antoniewska, H. Barona, Barwnikowa, Benzantronowa, Boruty, Chemików, B. Głowackiego, Energetyków, Jagiellońska, Kocidłowska, Kolorowa, Konstantynowska od nr 2 do nr 12 i od nr 62 do końca prawa strona oraz od nr 1 do nr 19 i od nr 75 do końca lewa strona, Kwasowa, Liściasta, Mała, S. Moniuszki, Okręglik, Piaskowa, Sieradzka, Sokołowska nr 29, J. Śniechowskiego od nr 2 do nr 24D prawa strona, Wiejska.

Obwód głosowania Nr 27
siedziba: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, ul. Wiosny Ludów 22
granica obwodu: Aleksandrowska od nr 46 do końca prawa strona i od nr 61 do końca lewa strona, Aniołowska, Daleka, K. I. Gałczyńskiego od nr 2 do nr 20A prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Irysowa, Jaśminowa, Krogulec, Lawendowa, W. Łukasińskiego, Miroszewska, Piaskowice, Pieńki, Skośna, R. Skupińskiego, Stefana, Wiosny Ludów.

Obwód głosowania Nr 28
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70
granica obwodu: Czesława Niemena, Czereśniowa, Dojazdowa M. Drzymały, Grotnicka, Jabłoniowa, Jedlicka od nr 60 do końca obie strony, Kalinowa, F. Kamińskiego, Kontrewers, Kręta, Kwiatowa, S. Mikołajczyka, Miodowa, Obrońców Warszawy, Ozorkowska od nr 77 do nr 105 lewa strona, Plonowa, Podmiejska, Pogodna, M. Rataja, Relaksowa, Rzepakowa, Supraska, Świętego A. Boboli, Świętojańska, Turystyczna, W. Witosa, Zagrodowa, Zielona, Żniwna.

Obwód głosowania Nr 29
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70
granica obwodu: Bajkowa, Bursztynowa, Ciosnowska od nr 74 do końca prawa strona i od nr 73 do końca lewa strona, Diamentowa, Gorczańska, Grudzińska, Jaskrowa, Jasna, Jesienna, Kaczeńcowa, Karpacka, Konwaliowa, Krokusowa, Łanowa, Nowiny, Ogrodnicza, Ozorkowska od nr 2 do nr 128 prawa strona i od nr 1 do nr 75 lewa strona, Perłowa, Pierwiosnków, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Proboszczewice, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Romantyczna, Rozrywkowa, Różana, Rubinowa, Sasanek, Sianokosy, Srebrna, Sudecka, Szczęśliwa, Szafirowa, Szarotki, Tatrzańska, Warzywnicza, Wesoła, Wiosenna, Wycieczkowa, Zawilcowa, Złota.

Obwód głosowania Nr 30
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. J. Piłsudskiego 1
granica obwodu: Boczna, Cmentarna, Dolna, A. Dygasińskiego, Generała S. Maczka, P. Gojawiczyńskiej, W. Gombrowicza, W. Grabskiego, J. Kasprowicza, J. Korzeniowskiego - Conrada, W. i J. Kossaków, J. I. Kraszewskiego, M. Kuncewiczowej, J. Malczewskiego, Malinka, M. Kubasińskiej, Morenowa, Z. Nałkowskiej, W. Orkana, M. Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Piątkowska od nr 90 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, K. Przerwy – Tetmajera, S. Przybyszewskiego, M. Rodziewiczówny, Rondo im. L. Kaczyńskiego, M. Samozwaniec, Trojańska, S. Wyszyńskiego, G. Zapolskiej.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 31
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków, ul. Szczawińska 2
granica obwodu:  Bednarska, Budowlana, Ciesielska, Drukarska, Inżynierska, Krawiecka, Młynarska, Murarska, Przygraniczna od nr 46 do końca prawa strona, Robotnicza, Rymarska, Stolarska, Sukiennicza, Szkudlarska, Urzędnicza, Wczasowa, Wilamowska, Włókiennicza, Wypoczynkowa, Zduńska.


Obwód głosowania Nr 32
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków, ul. Szczawińska 2
granica obwodu: Dziewiarska, Dzika, Farbiarska, Ludowa od nr 28 do nr 42 prawa strona i od nr 27 do nr 85 lewa strona, Nowa, Odzieżowa, Przemysłowa, Przygraniczna od nr 12 do nr 44 prawa strona i od nr 19 do nr 43 lewa strona, Tkacka, Zacisze.

Obwód głosowania Nr 33
siedziba: Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. Ossowskiego 26
granica obwodu: S. Fijałkowskiego, H. Kołłątaja, S. Kunickiego, Lotnicza, Ludowa od nr 2 do nr 26 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, W. Majakowskiego, Niciarniana, Nowy Świat, M. Ossowskiego, Plac J. Godlewskiego, S. Pogonowskiego, W. Pola, Przędzalniana, Przygraniczna od nr 2 do nr 10C prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, H. Sienkiewicza, Szczawińska, J. Świercza, H. Wieniawskiego.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 34
siedziba: Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. Ossowskiego 26
granica obwodu: A. Asnyka, P. Bardowskiego, S. Bilskiego, Działkowa, M. Kasprzaka, Nadrzeczna, Promienistych, Przedwiośnie, R. Rembielińskiego, Stępowizna, Szarych Szeregów, Zegrzanki.

Obwód głosowania Nr 35
siedziba: Zespół Szkół Nr 1 im. J. S. Cezaka, ul. Długa 89/91 (wejście od ul. J. S. Cezaka)
granica obwodu: J. Bema, Bł. Królowej Jadwigi, W. Broniewskiego, Cała, Cicha, S. Czarnieckiego, Długa od nr 70 do końca prawa strona i od nr 111 do końca lewa strona, S. Dubois od nr 60 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, Gospodarcza, I. Hordliczki, W. Jagiełły, J. Karłowicza, Kazimierza Wielkiego, J. Kochanowskiego, Lelewela, B. Limanowskiego, Z. Lorentza, Na Skarpie, Z. Sierakowskiego, L. Szenwalda, Walecznych, H. Wiewiórskiej, Zagłoby, Zawiszy Czarnego.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 36
siedziba: Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowe, ul. Chełmska 42/42A
granica obwodu: Agrestowa, Akacjowa, Błotna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chełmska od nr 4 do końca prawa strona i od nr 25 do końca lewa strona, Dębowa, Grabowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kołobrzeska, Koralowa, Krzywa, Lecznicza, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Łagiewnicka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Niecała, Olszowa, Orzechowa, Owocowa, Pomorska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Skwarna, Słoneczna, Sucha, Świerkowa, Topolowa, Twarda, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, S. Wyspiańskiego, Zagadkowa, Zakręt.
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód głosowania Nr 37
siedziba: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35
granica obwodu:  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35
obwód zamknięty

Obwód głosowania Nr 38
siedziba: Centrum Medyczne Boruta Sp. z o.o. w Zgierzu, ul. Andrzeja Struga 2-4
granica obwodu: Centrum Medyczne Boruta Sp. z o.o. w Zgierzu, ul. Andrzeja Struga 2-4
obwód zamknięty

Obwód głosowania Nr 39
siedziba: Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „Care” Sp. z o. o. w Zgierzu, ul. Stanisława Dubois 17
granica obwodu: Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „Care” Sp. z o. o. w Zgierzu, ul. Stanisława Dubois 17
obwód zamknięty

Obwód głosowania Nr 40
siedziba: Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu, ul. Chełmska 16/18
granica obwodu: Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu, ul. Chełmska 16/18
obwód zamknięty

Ilość odsłon: 2326
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2014-02-05 14:50
Ostatnia zmiana: 2014-04-18 09:37
Zakres ostatniej zmiany: Publikacja obwieszczenia i mapy obwodów.

Rejestr zmian - (3)
Data: 2014-04-18 09:37Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja obwieszczenia i mapy obwodów.
Data: 2014-04-04 15:43Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dopisanie informacji o lokalach przystosowanych i formatowanie tekstu.
Data: 2014-04-04 14:45Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie zmian w obwodach głosowania wprowadzone uchwałą nr XLVII/556/14 RMZ.
Data: 2014-02-05 14:50Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator