Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Przewodniczący: 

  • Jakub Filipowicz

Wiceprzewodniczący:

  • Piotr Matuszewski

Członkowie - Radni:

  • Aleksander Frach
  • Marek Hiliński
  • Krzysztof Karasiński
  • Elżbieta Krzewina
  • Grzegorz Leśniewicz
  • Grzegorz Maciński
  • Andrzej Mięsok
  • Andrzej Piłacik
  • Marek Sencerek
  • Łukasz Wróblewski

Protokoły z posiedzeń


    Ilość odsłon: 4504
    Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
    Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
    Data publikacji: 2007-06-21 11:40
    Ostatnia zmiana: 2018-12-17 13:37
    Zakres ostatniej zmiany: Dodanie funkcji.

    Rejestr zmian - (16)
    Data: 2018-12-17 13:37Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie funkcji.
    Data: 2018-11-22 12:58Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Link do protokołów.
    Data: 2018-11-22 12:39Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Uchwalenie składu osobowego komisji w VIII kadencji.
    Data: 2018-11-08 10:23Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja sprawozdania.
    Data: 2015-08-27 09:31Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie za I półrocze 2015
    Data: 2014-12-08 13:24Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja składu osobowego Komisji.
    Data: 2014-11-25 10:05Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Poprawienie odnośnika.
    Data: 2014-11-25 10:02Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie z pracy Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Rady Miasta Zgierza w kadencji 2010-2014
    Data: 2014-03-05 12:07Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Usunięcie podstawy prawnej.
    Data: 2012-06-15 13:26Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Komisji.
    Data: 2011-09-16 11:56Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiany osobowe w Komisji.
    Data: 2011-02-10 11:27Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana regulaminu Komisji.
    Data: 2010-12-16 12:04Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie nowego składu osobowego Komisji.
    Data: 2009-05-04 15:05Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiany osobowe w składach Komisji.
    Data: 2008-05-19 15:57Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana formatowania.
    Data: 2007-06-21 12:52Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana nazwy linku.
    Data: 2007-06-21 11:40Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
    separator