Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji

Przewodniczący: 

  • Andrzej Piłacik
Wiceprzewodnicząca: 
  • Elżbieta Gaca

Członkowie - Radni:

  • Dominika Antczak
  • Jakub Filipowicz
  • Przemysław Jagielski
  • Grzegorz Maciński
  • Piotr Matuszewski
  • Beata Świątczak
  • Justyna Zielińska – Mróz

Protokoły z posiedzeń


Ilość odsłon: 5351
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2007-06-21 11:45
Ostatnia zmiana: 2018-12-12 14:22
Zakres ostatniej zmiany: Dodanie funkcji.

Rejestr zmian - (16)
Data: 2018-12-12 14:22Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie funkcji.
Data: 2018-11-22 14:28Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Link do protokołów.
Data: 2018-11-22 12:40Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Uchwalenie składu osobowego komisji w VIII kadencji.
Data: 2015-08-21 11:35Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie za I półrocze 2015
Data: 2015-08-05 15:05Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie Komisji.
Data: 2014-12-08 13:25Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja składu osobowego Komisji.
Data: 2014-11-25 10:04Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Poprawienie odnośnika.
Data: 2014-11-25 10:02Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie z pracy Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Miasta Zgierza w kadencji 2010-2014
Data: 2014-03-05 12:10Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Usunięcie podstawy prawnej.
Data: 2013-01-30 13:25Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja sprawozdania za rok 2012.
Data: 2011-02-10 11:28Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana regulaminu Komisji.
Data: 2010-12-31 13:47Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Komisji.
Data: 2010-12-16 12:10Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie nowego składu osobowego Komisji.
Data: 2009-12-04 11:48Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Komisji.
Data: 2009-11-10 14:03Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wygaśnięcie mandatu radnego Przemysława Pelikana.
Data: 2009-05-04 14:56Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiany osobowe w składach Komisji.
Data: 2007-06-21 11:45Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator