Komisja Inicjatyw Gospodarczych

Przewodnicząca: 

  • Agata Grzelak - Makowczyńska

Członkowie - Radni:

  • Krzysztof Karasiński
  • Andrzej Mięsok
  • Mieczysław Witczak
  • Dominika Antczak

Protokoły z posiedzeń


Ilość odsłon: 4228
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2007-06-21 12:12
Ostatnia zmiana: 2020-02-06 14:02
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja składu Komisji

Rejestr zmian - (18)
Data: 2020-02-06 14:02Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja składu Komisji
Data: 2018-11-22 14:30Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Link do protokołów.
Data: 2018-11-22 12:53Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Formatowanie tekstu.
Data: 2018-11-22 12:43Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Uchwalenie składu osobowego komisji w VIII kadencji.
Data: 2015-08-21 11:36Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie za I półrocze 2015
Data: 2015-01-14 15:21Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie osobowym.
Data: 2014-12-08 13:29Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja składu osobowego Komisji.
Data: 2014-11-25 10:06Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie z pracy Komisji Inicjatyw Gospodarczych Rady Miasta Zgierza w kadencji 2010-2014
Data: 2014-03-05 12:11Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Usunięcie podstawy prawnej.
Data: 2014-01-31 15:37Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie Komisji - wygaśnięcie mandatu Radnego M.Gajdy.
Data: 2012-06-15 13:25Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Komisji.
Data: 2011-09-16 11:58Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiany osobowe w składzie Komisji.
Data: 2011-03-15 13:12Wprowadził(a): Joanna SnarskaOpis zmian: Formatowanie tekstu.
Data: 2011-02-10 11:29Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana regulaminu Komisji.
Data: 2010-12-31 13:51Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Komisji.
Data: 2010-12-16 12:17Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie nowego składu osobowego Komisji.
Data: 2009-12-04 11:48Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Komisji.
Data: 2009-11-10 14:04Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wygaśnięcie mandatu radnego Przemysława Pelikana.
Data: 2007-06-21 12:12Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator