Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: 

  • Aleksander Frach

Wiceprzewodniczący:

  • Andrzej Piłacik

Członkowie - Radni:

  • Elżbieta Gaca
  • Krzysztof Karasiński
  • Janusz Łuczak
  • Marek Sencerek
  • Krzysztof Wężyk
  • Mieczysław Witczak
  • Justyna Zielińska – Mróz

Protokoły z posiedzeń


Ilość odsłon: 4290
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Lilia Gajczyk
Data publikacji: 2013-03-08 11:35
Ostatnia zmiana: 2020-02-06 14:05
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja składu Komisji

Rejestr zmian - (20)
Data: 2020-02-06 14:05Wprowadził(a): Lilia GajczykOpis zmian: Aktualizacja składu Komisji
Data: 2018-12-27 10:45Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie funkcji.
Data: 2018-11-22 14:33Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Link do protokołów.
Data: 2018-11-22 12:48Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Uchwalenie składu osobowego komisji w VIII kadencji.
Data: 2018-11-07 16:14Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja sprawozdania.
Data: 2015-08-27 09:33Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie za I półrocze 2015
Data: 2015-01-14 15:18Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie osobowym.
Data: 2014-12-08 13:32Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja składu osobowego Komisji.
Data: 2014-11-25 10:08Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Sprawozdanie z pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Zgierza w kadencji 2010-2014
Data: 2014-03-05 13:03Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu komisji.
Data: 2014-03-05 12:12Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Usunięcie podstawy prawnej.
Data: 2014-01-31 15:37Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana w składzie Komisji - wygaśnięcie mandatu Radnego M.Gajdy.
Data: 2013-08-22 13:36Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Formatowanie.
Data: 2013-03-08 10:10Wprowadził(a): Michał KoralewskiOpis zmian: Zmiana składu komisji
Data: 2013-03-08 00:35Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu Komisji.
Data: 2013-01-30 13:22Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja sprawozdania za rok 2012.
Data: 2013-01-30 13:20Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja sprawozdania za rok 2012.
Data: 2010-12-31 13:53Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Zmiana składu osobowego Komisji.
Data: 2010-12-16 12:46Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Dodanie podstawy prawnej.
Data: 2010-12-16 12:38Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Wprowadzenie nowego składu osobowego Komisji.
Data: 2007-06-21 12:37Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator