Numery i granice okręgów wyborczych, liczba radnych wybieranych w poszczególnych okręgach wyborczych oraz siedziba miejskiej komisji wyborczej (Obwieszczenie Prezydenta Miasta Zgierza)
Podaje się do wiadomości wyborców informację o numerach i granicach okręgów wyborczych, liczbie radnych wybieranych w  poszczególnych okręgach wyborczych oraz siedzibie miejskiej komisji wyborczej w wyborach do Rady Miasta Zgierza, zarządzonych rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 13 sierpnia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1561)

Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej w Zgierzu mieści się w budynku Urzędu Miasta Zgierza, Plac Jana Pawła II 16, sala 110, I piętro.

Okręg wyborczy nr 1
Liczba radnych wybieranych w okręgu: 7
Granice okręgu wyborczego:
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bazylijska od nr 39 do nr 41J lewa strona, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od nr 24 do nr 32B oraz nr 27 i nr 27A lewa strona, Jedlicka nr 30, Kamienna, ks. Jerzego Kowalczyka, Jana Lechonia, Bolesława Leśmiana, Parzęczewska od nr 14 do końca prawa strona i od nr 13 do końca lewa strona, Leopolda Staffa, ks. Stanisława Suchowolca, Juliana Tuwima od nr 8 do końca prawa strona i od nr 61 do końca lewa strona, Stanisława Witkacego

Okręg wyborczy nr 2
Liczba radnych wybieranych w okręgu: 5
Granice okręgu wyborczego:
1 Maja od nr 46 do nr 58 i od nr 70 do nr 72 prawa strona oraz od nr 41 do nr 79 lewa strona, 3 Maja od nr 2 do nr 4A prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Aleja Armii Krajowej, Aleksandrowska, Aniołowska, Antoniewska, Henryka Barona, Barwnikowa, Bazylijska od nr 1 do nr 38 obie strony i od nr 42 do nr 97 obie strony oraz nr 40 prawa strona, Benzantronowa, Boruty, Cegielniana, Ciosnowska od nr 2 do nr 72 prawa strona i od nr 1 do nr 71 lewa strona, Chełmska nr 2 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, Chemików, Fryderyka Chopina, Czarna, Daleka, gen. Henryka Dąbrowskiego od nr 1 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 2 do nr 12 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Romana Dmowskiego, Energetyków, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od nr 20 do nr 22B i nr 46 prawa strona oraz od nr 1 do nr 25 lewa strona, Głogowa, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Artura Grottgera, Hoża, Iglasta, Irysowa, Jagiellońska, Jaśminowa, Kątna, Kocidłowska, Kolejowa od nr 18 do końca prawa strona i od nr 7 do końca lewa strona, Kolorowa, Marii Konopnickiej, Konstantynowska, Kosynierów, Koszarowa, Tadeusza Kościuszki, Krogulec, Krótka, Kwasowa, Lawendowa, Lipowa, Lisia, Władysława Lisieckiego, Liściasta, Łąkowa, Łęczycka, Łódzka od nr 2 do końca prawa strona i od nr 1 do nr 23 oraz od nr 35 do końca lewa strona, Waleriana Łukasińskiego, Malinowa, Mała, Milenijna, Miroszewska, Arkadiusza Musierowicza, Myśliwska, Stanisława Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Obywatelska, Okręglik, Elizy Orzeszkowej, Osiedlowa, Owsiana, Parzęczewska od nr 2 do nr 12 prawa strona i nr 9 lewa strona, Piaskowa, Piaskowice, Piątkowska od nr 26 do nr 28 prawa strona i od nr 29 do nr 81 lewa strona, Pieńki, Jana Pietrusińskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Targowy, Polna, ks. Jerzego Popiełuszki, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Prosta, Bolesława Prusa, Pszenna, gen. Kazimierza Pułaskiego, Mikołaja Reja, Leszka Rózgi, Rudnicka, Lucjana Rydla, Rzemieślnicza, Sadowa, Sieradzka, ks. Piotra Skargi, Skośna, Romana Skupińskiego, Sokołowska, Sosnowa, ks. Stanisława Staszica, Stefana, Andrzeja Struga, Rondo Sybiraków, Szeroka, Marka Szwarca, Jana Śniechowskiego, Targowa, Romualda Traugutta, Juliana Tuwima od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Wąska, Wiatrakowa, Wiejska, Wiewiórcza, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Wróbla, Wschodnia od nr 2 do nr 12 prawa strona, Wspólna, Zagajnikowa, Zachodnia, Zawadzka, Zbożowa, Stefana Żeromskiego, Żytnia

Okręg wyborczy nr 3
Liczba radnych wybieranych w okręgu: 5
Granice okręgu wyborczego:
1 Maja od nr 2 do nr 44 prawa strona i od nr 1 do nr 39 lewa strona, 3 Maja od nr 6 do nr 60 prawa strona i od nr 7 do nr 81 lewa strona, Andrzeja, Norberta Barlickiego, Stefana Cezaka, Józefa Chełmońskiego, Bolesława Czerwieńskiego, Czerwona, gen. Henryka Dąbrowskiego od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 15 do nr 39 lewa strona, Długa od nr 14 do nr 68C prawa strona i od nr 13 do nr 109 lewa strona, Drewnowska, Stanisława Dubois od nr 2 do nr 52 prawa strona i od nr 1 do nr 49 lewa strona, Graniczna, Stefana Jaracza, Karola, Plac Jana Kilińskiego, Kolejowa od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Mikołaja Kopernika, Janusza Korczaka, Stefanii Kuropatwińskiej, Łączna, Łódzka od nr 25 do nr 33 lewa strona, Malarska, Marysińska, Jana Matejki, Adama Mickiewicza, Romualda Mielczarskiego, Józefa Mireckiego, Gabriela Narutowicza, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orla, Parkowa, Adolfa Pawińskiego, Piątkowska od nr 32 do nr 88 prawa strona, Stanisława Pieczyraka, Józefa Piłsudskiego, Plac Stu Straconych, Emilii Plater, Północna, Republikańska, ks. Szczepana Rembowskiego, Władysława Reymonta, Władysława Rząba, gen. Władysława Sikorskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Juliusza Słowackiego, Solna, Spacerowa, Spółdzielcza, Wandy Węgierskiej, Jerzego Wieczorka „Bohdana”, Stanisława Wigury, Stanisława Worcella, Wschodnia od nr 1 do nr 29 lewa strona, kpt. Franciszka Żwirki

Okręg wyborczy nr 4
Liczba radnych wybieranych w okręgu: 6
Granice okręgu wyborczego:
Agrestowa, Akacjowa, Adama Asnyka, Bajkowa, Piotra Bardowskiego, Bednarska, gen. Józefa Bema, Stanisława Bilskiego, Błotna, św. Andrzeja Boboli, Boczna, Władysława Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Bursztynowa, Cała, Chełmska od nr 4 do końca prawa strona i od nr 25 do końca lewa strona, Wandy Chotomskiej, Cicha, Ciesielska, Ciosnowska od nr 74 do końca prawa strona i od nr 73 do końca lewa strona, Cmentarna, Stefana Czarnieckiego, Czereśniowa, Dębowa, Diamentowa, Długa od nr 70 do końca prawa strona i od nr 111 do końca lewa strona, Dojazdowa, Dolna, Drukarska, Stanisława Dubois od nr 60 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, Działkowa, Dziewiarska, Dzika, Michała Drzymały, Adolfa Dygasińskiego, Farbiarska, Stanisława Fijałkowskiego, Plac Jerzego Godlewskiego, Poli Gojawiczyńskiej, Witolda Gombrowicza, Gorczańska, Gospodarcza, Grabowa, Władysława Grabskiego, Grotnicka, Grudzińska, Grunwaldzka, Grzybowa, Ignacego Hordliczki, Inżynierska, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaskrowa, Jasna, Jedlicka od nr 60 do końca obie strony, Jesienna, Jesionowa, Jeża, Jodłowa, Kaczeńcowa, Kalinowa, gen. Franciszka Kamińskiego, Jana Karłowicza, Karpacka, Jana Kasprowicza, Marcina Kasprzaka, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Jana Kochanowskiego, ks. Hugona Kołłątaja, Kołobrzeska, Kontrewers, Konwaliowa, Koralowa, Józefa Korzeniowskiego „Conrada”, Wojciecha i Juliusza Kossaków, Krawiecka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kręta, Krokusowa, bł. Królowej Jadwigi, Krzywa, Miry Kubasińskiej, Marii Kuncewiczowej, Stanisława Kunickiego, Kwiatowa, Lecznica, Joachima Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Bolesława Limanowskiego, Zygmunta Lorentza, Lotnicza, Ludowa, Łagiewnicka, Łanowa, gen. Stanisława Maczka, Włodzimierza Majakowskiego, Jacka Malczewskiego, Malinka, Marzeń, Stanisława Mikołajczyka, Miodowa, Młodzieżowa, Młynarska, Modrzewiowa, Mokra, Morenowa, Murarska, Na Skarpie, Nadrzeczna, Zofii Nałkowskiej, Niciarniana, Niecała, Czesława Niemena, Nowa, Nowiny, Nowy Świat, Obrońców Warszawy, Odzieżowa, Ogrodnicza, Olszowa, Władysława Orkana, Orzechowa, Michała Ossowskiego, Owocowa, Ozorkowska, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Perłowa, Piątkowska od nr 90 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, Pierwiosnków, Plonowa, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Stefana Pogonowskiego, Wincentego Pola, Pomorska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Proboszczewice, Promienistych, Przedwiośnie, Przemysłowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Przędzalniana, Stanisława Przybyszewskiego, Przygraniczna, Przyrodnicza, Radosna, Macieja Rataja, Relaksowa, Rajmunda Rembielińskiego, Robotnicza, Marii Rodziewiczówny, Rondo imienia Lecha Kaczyńskiego, Rolnicza, Romantyczna, Rozrywkowa, Różana, Rubinowa, Rzepakowa, Rymarska, Magdaleny Samozwaniec, Sasanek, Sianokosy, Henryka Sienkiewicza, Zygmunta Sierakowskiego, Skwarna, Słoneczna, Sucha, Srebrna, Stępowizna, Stolarska, Sudecka, Sukiennicza, Supraska, Szafirowa, Szarotki, Szarych Szeregów, Szczawińska, Szczęśliwa, Szkudlarska, Jana Świercza, Świerkowa, Świętojańska, Tatrzańska, Tkacka, Topolowa, Trojańska, Turystyczna, Twarda, Urocza, Urzędnicza, Walecznych, Warzywnicza, Wczasowa, Wesoła, Wiązowa, Henryka Wieniawskiego, Wierzbowa, Heleny Wiewiórskiej, Wilamowska, Wiosenna, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Włókiennicza, Wodna, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Stanisława Wyspiańskiego, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Zacisze, Zagadkowa, Jana Onufrego Zagłoby, Zagrodowa, Zakręt, Gabrieli Zapolskiej, Zawilcowa, Zawiszy Czarnego, Zduńska, Zegrzanki, Zielona, Złota, Żniwna

Załączniki
Nazwa dokumentuData publikacjiRozmiar
dokument Obwieszczenie Prezydenta2018-08-22 12:05 151.44 KB 

Ilość odsłon: 656
Dokument wytworzył(a): Prezydent Miasta Zgierza
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2018-08-22 12:05
Ostatnia zmiana: 2018-08-22 12:05
Zakres ostatniej zmiany: Pierwsza publikacja.

Rejestr zmian - (0)
Data: 2018-08-22 12:05Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator