Okręgi wyborcze i obwody głosowania na terenie miasta

Mapa (podział miasta na okręgi i obwody głosowania - plik .pdf)

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 2 września 2014 r. (plik .pdf)

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 3 października 2014 r. (plik .pdf)

OSIEDLE 650-LECIA

OKRĘG WYBORCZY NR 1
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
T. Boya - Żeleńskiego od nr 38 do nr 46 obie strony, Parzęczewska od nr 50 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, L. Staffa od nr 38 do nr 48A prawa strona

Granice obwodu głosowania Nr 1:
T. Boya - Żeleńskiego od nr 38 do nr 46 obie strony, Parzęczewska od nr 50, do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, L. Staffa od nr 38 do nr 48A prawa strona.
Lokal wyborczy:
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia nr 6 przy Szkole Podstawowej Nr 12 im. Armii Krajowej, ul. L. Staffa 26
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

OKRĘG WYBORCZY NR 2
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Bazylijska od nr 39 do nr 41j lewa strona, Parzęczewska od nr 27 do nr 29C lewa strona i od nr 20 do nr 46/48 prawa strona, ks. S. Suchowolca

Granice obwodu głosowania Nr 2:
Bazylijska od nr 39 do nr 41j lewa strona, Parzęczewska od nr 27 do nr 29C lewa strona i od nr 20 do nr 46/48 prawa strona, ks. S. Suchowolca.
Lokal wyborczy: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Parzęczewska 46
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 37:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Lokal wyborczy: WSS, ul. Parzęczewska 35 (obwód odrębny)

OKRĘG WYBORCZY NR 3
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
K. I. Gałczyńskiego od nr 27 do nr 27A lewa strona, Kamienna od nr 2 do nr 38 prawa strona i od nr 1 do nr 37 lewa strona, J. Lechonia, B. Leśmiana od nr 4 do nr 10 prawa strona, J. Tuwima od nr 8 do nr 16 prawa strona

Granice obwodu głosowania Nr 3:
K. I. Gałczyńskiego od nr 27 do nr 27A lewa strona, Kamienna od nr 2 do nr 38 prawa strona i od nr 1 do nr 37 lewa strona, J. Lechonia, B. Leśmiana od nr 4 do nr 10 prawa strona, J. Tuwima od nr 8 do nr 16 prawa strona.
Lokal wyborczy: Gimnazjum Nr 3 im. A. Mickiewicza, ul. B. Leśmiana 1
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

OKRĘG WYBORCZY NR 4
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Kamienna od nr 40 do nr 130 prawa strona i od nr 39 do nr 71 lewa strona, B. Leśmiana nr 2, J. Tuwima od nr 22 do nr 22A prawa strona i od nr 61 do nr 115 lewa strona, S. Witkacego

Granice obwodu głosowania Nr 4:
Kamienna od nr 40 do nr 130 prawa strona i od nr 39 do nr 71 lewa strona, B. Leśmiana nr 2, J. Tuwima od nr 22 do nr 22A prawa strona i od nr 61 do nr 115 lewa strona, S. Witkacego.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 15, ul. T. Boya-Żeleńskiego 10
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

OKRĘG WYBORCZY NR 5
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
T. Boya- Żeleńskiego nr 2 i od nr 7 do nr 23 lewa strona, L. Staffa od nr 1 do nr 18 obie strony, J. Tuwima od nr 24 do nr 28 prawa strona i nr 125

Granice obwodu głosowania Nr 5:
T. Boya - Żeleńskiego nr 2 i od nr 7 do nr 23 lewa strona, L. Staffa od nr 1 do nr 18 obie strony, J. Tuwima od nr 24 do nr 28 prawa strona i nr 125.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. T. Boya-Żeleńskiego 4 
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

OKRĘG WYBORCZY NR 6
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
K. K. Baczyńskiego, K. I. Gałczyńskiego od nr 24 do nr 32B prawa strona, Parzęczewska od nr 14 do nr 18 prawa strona i od nr 13 do nr 25 lewa strona

Granice obwodu głosowania Nr 6:
K. K. Baczyńskiego, K. I. Gałczyńskiego od nr 24 do nr 32B prawa strona, Parzęczewska od nr 14 do nr 18 prawa strona i od nr 13 do nr 25 lewa strona.
Lokal wyborczy: Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Parzęczewska 21
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

OKRĘG WYBORCZY NR 7
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
T. Boya - Żeleńskiego od nr 8 do nr 12 prawa strona i od nr 23A do nr 37 lewa strona, Jedlicka nr 30, Kamienna od nr 73 do nr 75/83 lewa strona, L. Staffa od nr 20 do nr 36A prawa strona

Granice obwodu głosowania Nr 7
: T. Boya - Żeleńskiego od nr 8 do nr 12 prawa strona i od nr 23A do nr 37 lewa strona, Jedlicka nr 30, Kamienna od nr 73 do nr 75/83 lewa strona, L. Staffa od nr 20 do nr 36A prawa strona.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej, ul. L. Staffa 26
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

STARE MIASTO
OKRĘG WYBORCZY NR 8
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Bazylijska od nr 1 do nr 38 obie strony i od nr 42 do nr 97 obie strony i nr 40, Ciosnowska od nr 2 do nr 72 prawa strona i od nr 1 do nr 71 lewa strona, R. Dmowskiego, K. I. Gałczyńskiego nr 22, 22B, 25 i 46, Gołębia od nr 8 do nr 48 prawa strona i od nr 17 do nr 53A lewa strona, Kątna, M. Konopnickiej, Kosynierów, T. Kościuszki od nr 2 do nr 20 prawa strona, Łęczycka od nr 26 do końca prawa strona i od nr 27 do końca lewa strona, A. Modrzewskiego, A. Musierowicza, C. Norwida, Obywatelska, E. Orzeszkowej, Parzęczewska nr 9 i od nr 2 do nr 12 prawa strona, Piątkowska od nr 29 do nr 81 lewa strona, J. Pietrusińskiego, Poprzeczna, B. Prusa, M. Reja, L. Rydla, S. Staszica, Wąska, Wiatrakowa, Wojska Polskiego, Wspólna, Zawadzka

Granice obwodu głosowania Nr 8:
Bazylijska od nr 1 do nr 38 obie strony i od nr 42 do nr 97 obie strony i nr 40, R. Dmowskiego, K. I. Gałczyńskiego nr 22, 22B, 25 i 46, Gołębia od nr 8 do nr 48 prawa strona i od nr 17 do nr 53A lewa strona, Kątna, Kosynierów, T. Kościuszki od nr 2 do nr 20 prawa strona, Łęczycka od nr 27 do końca lewa strona, A. Modrzewskiego, C. Norwida, Obywatelska, Parzęczewska nr 9 i od nr 2 do nr 12 prawa strona, J. Pietrusińskiego, M. Reja, S. Staszica, Wąska, Wiatrakowa, Wspólna, Zawadzka.
Lokal wyborczy: Miejski Zespół Przychodni Rejonowych, ul. Łęczycka 24
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 9:
Ciosnowska od nr 2 do nr 72 prawa strona i od nr 1 do nr 71 lewa strona, M. Konopnickiej, Łęczycka od nr 26 do końca prawa strona, A. Musierowicza, E. Orzeszkowej, Piątkowska od nr 29 do nr 81 lewa strona, Poprzeczna, B. Prusa, L. Rydla, Wojska Polskiego.
Lokal wyborczy: Gimnazjum Nr 1, ul. A. Musierowicza 2

OKRĘG WYBORCZY NR 9
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
3 Maja od nr 2 do nr 4A prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Aleja Armii Krajowej, Cegielniana, J. Dąbrowskiego od nr 1 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 2 do nr 12 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Gołębia od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, Hoża, T. Kościuszki od nr 1 do nr 19 lewa strona, Krótka, ks. J. Popiełuszki od nr 2 do nr 4 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, Łęczycka od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, Łódzka od nr 2 do nr 20 prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Marka Szwarca, Owsiana, Piątkowska od nr 26 do nr 28 prawa strona, Plac Jana Pawła II, Plac Targowy, Polna, Pszenna, P. Skargi, Szeroka, Targowa, J. Tuwima od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Wróbla, Zachodnia, Zbożowa, Żytnia

Granice obwodu głosowania Nr 10
: 3 Maja od nr 2 do nr 4A prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Aleja Armii Krajowej, J. Dąbrowskiego od nr 1 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 2 do nr 12 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Gołębia od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, T. Kościuszki od nr 1 do nr 19 lewa strona, Krótka, ks. J. Popiełuszki od nr 2 do nr 4 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, Łęczycka od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, Łódzka od nr 2 do nr 20 prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Marka Szwarca, Piątkowska od nr 26 do nr 28 prawa strona, Plac Jana Pawła II, P. Skargi, Szeroka, Targowa, J. Wróbla.
Lokal wyborczy: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. B. Prusa, ul. Łódzka 5
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 11
: Cegielniana, Hoża, Owsiana, Plac Targowy, Polna, Pszenna, Tuwima od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Zachodnia, Zbożowa, Żytnia.
Lokal wyborczy: Miejski Żłobek im. „Koziołka Matołka”, ul. Tuwima 21
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

PRZYBYŁÓW
OKRĘG WYBORCZY NR 10
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
1 Maja od nr 2 do nr 8 prawa strona, Andrzeja, J. Chełmońskiego, B. Czerwieńskiego, Czerwona, Drewnowska, Graniczna, S. Jaracza, Karola, M. Kopernika, J. Korczaka, Malarska, Marysińska, J. Matejki, A. Mickiewicza, J. Mireckiego, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, A. Pawińskiego, Piątkowska od nr 32 do nr 88 prawa strona, S. Pieczyraka, J. Piłsudskiego, Plac Stu Straconych, Północna, W. Reymonta, W.Rząba, J. Słowackiego, Solna, W. Węgierskiej, J. Wieczorka „Bohdana”, S. Wigury, H. Worcella, F. Żwirki

Granice obwodu głosowania Nr 12:
Andrzeja, Karola, Malarska, J. Matejki, A. Mickiewicza, J. Mireckiego, Ogrodowa, A. Pawińskiego, Piątkowska od nr 32 do nr 88 prawa strona, S. Pieczyraka, J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 32 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Plac Stu Straconych, Północna, W. Reymonta, W. Rząba, J. J. Wieczorka „Bohdana”, H. Worcella.
Lokal wyborczy:Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. J. Piłsudskiego 1
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 13: 
1 Maja od nr 2 do nr 8 prawa strona, J. Chełmońskiego, B. Czerwieńskiego, Czerwona, Drewnowska, Graniczna, S. Jaracza, M. Kopernika, J. Korczaka, J. Piłsudskiego od nr 34 do końca prawa strona i od nr 13 do końca lewa strona, Marysińska, Obrońców Pokoju, Słowackiego, Solna, W. Węgierskiej, S. Wigury, F. Żwirki.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 13 "Bajkowe Przedszkole", ul. J. Słowackiego 8

NOWE MIASTO
OKRĘG WYBORCZY NR 11
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
1 Maja od nr 10 do nr 22 prawa strona i od nr 1 do nr 17 lewa strona, N. Barlickiego, J. Dąbrowskiego od nr 23 do nr 39 lewa strona, Długa od nr 77 do nr 85 lewa strona, S. Dubois od nr 2 do nr 24 prawa strona i od nr 1 do nr 27A lewa strona, R. Mielczarskiego nr 1A i od nr 2 do nr 10 prawa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 40 do nr 44 prawa strona i od nr 13 do nr 53 lewa strona

Granice obwodu głosowania Nr 14:
1 Maja od nr 10 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, N. Barlickiego, J. Dąbrowskiego od nr 23 do nr 39 lewa strona, S. Dubois od nr 2 do nr 24 prawa strona i od nr 1 do nr 27A lewa strona.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. S. Dubois 26
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 15:
1 Maja od nr 18 do nr 22 prawa strona i od nr 11 do nr 17 lewa strona, Długa od nr 77 do nr 85 lewa strona, R. Mielczarskiego nr 1A i od nr 2 do nr 10 prawa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 40 do nr 44 prawa strona i od nr 13 do nr 53 lewa strona.
Lokal wyborczy: Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, ul. ks. Sz. Rembowskiego 29

Granice obwodu głosowania Nr 39:
Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „CARE” Sp. z o.o. w Zgierzu
Lokal wyborczy: ul. S. Dubois 17 (obwód odrębny)

OKRĘG WYBORCZY NR 12
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
J. S. Cezaka od nr 1 do nr 5 lewa strona, Długa od nr 66 do nr 68C prawa strona i od nr 89 do nr 109 lewa strona, S. Dubois od nr 26 do nr 52 prawa strona i od nr 29 do nr 49 lewa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 54 do końca prawa strona i od nr 55 do końca lewa strona, Republikańska, Spacerowa, Spółdzielcza

Granice obwodu głosowania Nr 16: 
J. S. Cezaka od nr 1 do nr 5 lewa strona, S. Dubois od nr 26 do nr 52 prawa strona i od nr 29 do nr 49 lewa strona, Republikańska, Spółdzielcza.
Lokal wyborczy: Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. J. S. Cezaka, ul. Długa 89/91 (wejście od ul. ks. Sz. Rembowskiego)
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 17:
Długa od nr 66 do nr 68C prawa strona i od nr 89 do nr 109 lewa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 54 do końca prawa strona i od nr 55 do końca lewa strona, Spacerowa.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. S. Dubois 26

OKRĘG WYBORCZY NR 13
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
1 Maja od nr 21 do nr 25 lewa strona, 3 Maja od nr 30 do nr 60 prawa strona i od nr 39 do nr 81 lewa strona, J. S. Cezaka od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 7 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 42 do nr 62 prawa strona i od nr 45 do nr 75 lewa strona, Kolejowa od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, S. Kuropatwińskiej, R. Mielczarskiego od nr
12 do nr 30 prawa strona i od nr 3 do nr 21 lewa strona, Orla, Plac Kilińskiego od nr 5 do nr 11 obie strony, E. Plater, ks. Sz. Rembowskiego od nr 12 do nr 38 prawa strona, W. Sikorskiego, M. Skłodowskiej – Curie, Wschodnia od nr 1 do nr 29 lewa strona

Granice obwodu głosowania Nr 18:
1 Maja od nr 21 do nr 25 lewa strona, Długa od nr 42 do nr 62 prawa strona i od nr 45 do nr 75 lewa strona, R. Mielczarskiego od nr 12 do nr 16 prawa strona i od nr 3 do nr 7 lewa strona, Plac Kilińskiego od nr 5 do nr 11 obie strony, E. Plater, ks. Sz. Rembowskiego od nr 12 do nr 38 prawa strona, W. Sikorskiego.
Lokal wyborczy: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica, ul. 3 Maja 41
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 19:
3 Maja od nr 30 do nr 60 prawa strona i od nr 39 do nr 81 lewa strona, J. S. Cezaka od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 7 do nr 13 lewa strona, Kolejowa od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, S. Kuropatwińskiej, R. Mielczarskiego od nr 18 do nr 30 prawa strona i od nr 9 do nr 21 lewa strona, Orla, M. Skłodowskiej – Curie, Wschodnia od nr 1 do nr 29 lewa strona.
Lokal wyborczy: Gimnazjum Nr 2 im. J. Kochanowskiego, ul. 3 Maja 46A

OKRĘG WYBORCZY NR 14
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
1 Maja od nr 24 do nr 44 prawa strona i od nr 27 do nr 39 lewa strona, 3 Maja od nr 6 do nr 28 prawa strona i od nr 7 do nr 37 lewa strona, J. Dąbrowskiego od nr 2 do nr 18 prawa strona i od nr 15 do nr 21 lewa strona, Długa od nr 14 do nr 40 prawa strona i od nr 13 do nr 43A lewa strona, Łączna, Łęczycka od nr 24 do nr 28 prawa strona, Łódzka od nr 25 do nr 33 lewa strona, G. Narutowicza, Parkowa, Plac Kilińskiego od nr 1 do nr 4 obie strony i od nr 12 do nr 19 obie strony, ks. Sz. Rembowskiego od nr 2 do nr 10 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona

Granice obwodu głosowania Nr 20:
1 Maja od nr 30 do nr 44 prawa strona i od nr 27 do nr 39 lewa strona, 3 Maja od nr 6 do nr 28 prawa strona i od nr 7 do nr 37 lewa strona, Łódzka od nr 25 do nr 33 lewa strona, G. Narutowicza od nr 16 do nr 30 prawa strona i od nr 23 do nr 35 lewa strona, Plac Kilińskiego od nr 1 do nr 4 obie strony.
Lokal wyborczy: Park Kulturowy Miasto Tkaczy, ul. ks. Sz. Rembowskiego 1
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 21:
1 Maja od nr 24 do 28 prawa strona, J. Dąbrowskiego od nr 2 do nr 18 prawa strona i od nr 15 do nr 21 lewa strona, Długa od nr 14 do nr 40 prawa strona i od nr 13 do nr 43A lewa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 2 do nr 10 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Łączna, Łęczycka od nr 24 do nr 28 prawa strona, Narutowicza od nr 2 do nr 14 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Parkowa, Plac Klińskiego od nr 12 do nr 19 obie strony.
Lokal wyborczy: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica, ul. 3 Maja 41
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

KURAK
OKRĘG WYBORCZY NR 15
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
1 Maja od nr 70 do nr 72 prawa strona i od nr 41 do nr 79 lewa strona, Czarna, Kolejowa od nr 18 do końca prawa strona i od nr 7 do końca lewa strona, Łódzka od nr 78 do nr 90 prawa strona i od nr 71 do nr 81 lewa strona, Powstańców Śląskich, Rudnicka od nr 2 do nr 21A obie strony, Wschodnia od nr 2 do nr 12 prawa strona

Granice obwodu głosowania Nr 22:
1 Maja od nr 70 do nr 72 prawa strona i od nr 41 do nr 79 lewa strona, Czarna, Kolejowa od nr 18 do końca prawa strona i od nr 7 do końca lewa strona, Łódzka od nr 78 do nr 90 prawa strona i od nr 71 do nr 81 lewa strona, Powstańców Śląskich, Rudnicka od nr 2 do nr 21A obie strony, Wschodnia od nr 2 do nr 12 prawa strona.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

OKRĘG WYBORCZY NR 16
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
1 Maja od nr 46 do nr 58 prawa strona, Konstantynowska od nr 14 do nr 60 prawa strona i od nr 21 do nr 73 lewa strona, Koszarowa, Łąkowa, Łódzka od nr 22 do nr 76 prawa strona i od nr 35 do nr 69A lewa strona, Milenijna, K. Pułaskiego, Rondo Sybiraków, Sokołowska od nr 2 do nr 8 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, A. Struga nr 6/8 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, J. Śniechowskiego od nr 1 do nr 33 lewa strona, R. Traugutta, S. Żeromskiego

Granice obwodu głosowania Nr 23:
1 Maja od nr 46 do nr 58 prawa strona, Łąkowa, Łódzka od nr 22 do nr 76 prawa strona i od nr 35 do nr 69A lewa strona.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 24:
Konstantynowska od nr 14 do nr 60 prawa strona i od nr 21 do nr 73 lewa strona, Koszarowa, Milenijna, K. Pułaskiego, Rondo Sybiraków, Sokołowska od nr 2 do nr 8 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, A. Struga nr 6/8 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, J. Śniechowskiego od nr 1 do nr 33 lewa strona, R. Traugutta, S. Żeromskiego.
Lokal wyborczy: Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Sokołowska 4

Granice obwodu głosowania Nr 38:
Centrum Medyczne Boruta Sp. z o.o. w Zgierzu
Lokal wyborczy: ul. A. Struga 2-4 (obwód odrębny)

PIASKOWICE - ANIOŁÓW  i   CHEŁMY - ADELMÓWEK
OKRĘG WYBORCZY NR 17
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Aleksandrowska, Aniołowska, Antoniewska, H. Barona, Barwnikowa, Benzantronowa, Boruty, Chełmska nr 2 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, Chemików, F. Chopina, Daleka, K. I. Gałczyńskiego od nr 2 do nr 20A prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Głogowa, B. Głowackiego, A. Grottgera, Energetyków, Iglasta, Irysowa, Jagiellońska, Jaśminowa, Kocidłowska, Kolorowa, Konstantynowska od nr 2 do nr 12 i od nr 62 do końca prawa strona oraz od nr 1 do nr 19 i od nr 75 do końca lewa strona, Krogulec, Kwasowa, Lawendowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Łódzka od nr 92 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, W. Łukasińskiego, Malinowa, Mała, S. Moniuszki, Miroszewska, Myśliwska, Okręglik, Osiedlowa, Piaskowa, Piaskowice, Pieńki, Prosta, Rudnicka od nr 30 do nr 46 prawa strona i od nr 23 do nr 33 lewa strona, Rzemieślnicza, Sadowa, Sieradzka, Skośna, R. Skupińskiego, Sokołowska nr 29, Sosnowa, Stefana, J. Śniechowskiego od nr 2 do nr 24D prawa strona, Wiejska, Wiewiórcza, Wiosny Ludów, Zagajnikowa

Granice obwodu głosowania Nr 25:
Chełmska nr 2 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, F. Chopina, Głogowa, A. Grottgera, Iglasta, Lipowa, Lisia, Łódzka od nr 92 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, Malinowa, Myśliwska, Osiedlowa, Prosta, Rudnicka od nr 30 do nr 46 prawa strona i od nr 23 do nr 33 lewa strona, Rzemieślnicza, Sadowa, Sosnowa, Wiewiórcza, Zagajnikowa.
Lokal wyborczy: Starostwo Powiatowe w Zgierzu, ul. Sadowa 6A
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 26:
Aleksandrowska od nr 2 do nr 44 prawa strona i od nr 5 do nr 59 lewa strona, Antoniewska, H. Barona, Barwnikowa, Benzantronowa, Boruty, Chemików, B. Głowackiego, Energetyków, Jagiellońska, Kocidłowska, Kolorowa, Konstantynowska od nr 2 do nr 12 i od nr 62 do końca prawa strona oraz od nr 1 do nr 19 i od nr 75 do końca lewa strona, Kwasowa, Liściasta, Mała, S. Moniuszki, Okręglik, Piaskowa, Sieradzka, Sokołowska nr 29, J. Śniechowskiego od nr 2 do nr 24D prawa strona, Wiejska.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Niepokoja, ul. Łódzka 2

Granice obwodu głosowania Nr 27:
Aleksandrowska od nr 46 do końca prawa strona i od nr 61 do końca lewa strona, Aniołowska, Daleka, K. I. Gałczyńskiego od nr 2 do nr 20A prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Irysowa, Jaśminowa, Krogulec, Lawendowa, W. Łukasińskiego, Miroszewska, Piaskowice, Pieńki, Skośna, R. Skupińskiego, Stefana, Wiosny Ludów.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, ul. Wiosny Ludów 22

PROBOSZCZEWICE - LUĆMIERZ
OKRĘG WYBORCZY NR 18
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Czesława Niemena, Czereśniowa, Dojazdowa, M. Drzymały, Grotnicka, Jabłoniowa, Jedlicka od nr 60 do końca obie strony, Kalinowa, F. Kamińskiego, Kontrewers, Kręta, Kwiatowa, S. Mikołajczyka, Miodowa, Obrońców Warszawy, Ozorkowska od nr 77 do końca lewa strona, Plonowa, Podmiejska, Pogodna, M. Rataja, Relaksowa, Rzepakowa, Supraska, Świętego A. Boboli, Świętojańska, Turystyczna, W. Witosa, Zagrodowa, Zielona, Żniwna

Granice obwodu głosowania Nr 28:
Czesława Niemena, Czereśniowa, Dojazdowa M. Drzymały, Grotnicka, Jabłoniowa, Jedlicka od nr 60 do końca obie strony, Kalinowa, F. Kamińskiego, Kontrewers, Kręta, Kwiatowa, S. Mikołajczyka, Miodowa, Obrońców Warszawy, Ozorkowska od nr 77 do nr 105 lewa strona, Plonowa, Podmiejska, Pogodna, M. Rataja, Relaksowa, Rzepakowa, Supraska, Świętego A. Boboli, Świętojańska, Turystyczna, W. Witosa, Zagrodowa, Zielona, Żniwna.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

OKRĘG WYBORCZY NR 19
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Bajkowa, Bursztynowa, Ciosnowska od nr 74 do końca prawa strona i od nr 73 do końca lewa strona, Diamentowa, Gorczańska, Grudzińska, Jaskrowa, Jasna, Jesienna, Kaczeńcowa, Karpacka, Konwaliowa, Krokusowa, Łanowa, Nowiny, Ogrodnicza, Ozorkowska od nr 2 do końca prawa strona i od nr 1 do nr 75 lewa strona, Perłowa, Pierwiosnków, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Proboszczewice, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Romantyczna, Rozrywkowa, Różana, Rubinowa, Sasanek, Sianokosy, Srebrna, Sudecka, Szczęśliwa, Szafirowa, Szarotki, Tatrzańska, Warzywnicza, Wesoła, Wiosenna, Wycieczkowa, Zawilcowa, Złota

Granice obwodu głosowania Nr 29:
Bajkowa, Bursztynowa, Ciosnowska od nr 74 do końca prawa strona i od nr 73 do końca lewa strona, Diamentowa, Gorczańska, Grudzińska, Jaskrowa, Jasna, Jesienna, Kaczeńcowa, Karpacka, Konwaliowa, Krokusowa, Łanowa, Nowiny, Ogrodnicza, Ozorkowska od nr 2 do nr 128 prawa strona i od nr 1 do nr 75 lewa strona, Perłowa, Pierwiosnków, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Proboszczewice, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Romantyczna, Rozrywkowa, Różana, Rubinowa, Sasanek, Sianokosy, Srebrna, Sudecka, Szczęśliwa, Szafirowa, Szarotki, Tatrzańska, Warzywnicza, Wesoła, Wiosenna, Wycieczkowa, Zawilcowa, Złota.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

PODLEŚNA
OKRĘG WYBORCZY NR 20
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Boczna, Cmentarna, Dolna, A. Dygasińskiego, Generała S. Maczka, P. Gojawiczyńskiej, W. Gombrowicza, W. Grabskiego, J. Kasprowicza, J. Korzeniowskiego - Conrada, W. i J. Kossaków, J. I. Kraszewskiego, M. Kuncewiczowej, J. Malczewskiego, Malinka, M. Kubasińskiej, Morenowa, Z. Nałkowskiej, W. Orkana, M. Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Piątkowska od nr 90 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, K. Przerwy – Tetmajera, S. Przybyszewskiego, M. Rodziewiczówny, Rondo im. L. Kaczyńskiego, M. Samozwaniec, Trojańska, S. Wyszyńskiego, G. Zapolskiej

Granice obwodu głosowania Nr 30:
Boczna, Cmentarna, Dolna, A. Dygasińskiego, Generała S. Maczka, P. Gojawiczyńskiej, W. Gombrowicza, W. Grabskiego, J. Kasprowicza, J. Korzeniowskiego - Conrada, W. i J. Kossaków, J. I. Kraszewskiego, M. Kuncewiczowej, J. Malczewskiego, Malinka, M. Kubasińskiej, Morenowa, Z. Nałkowskiej, W. Orkana, M. Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Piątkowska od nr 90 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, K. Przerwy – Tetmajera, S. Przybyszewskiego, M. Rodziewiczówny, Rondo im. L. Kaczyńskiego, M. Samozwaniec, Trojańska, S. Wyszyńskiego, G. Zapolskiej.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. J. Piłsudskiego 1
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

RUDUNKI
OKRĘG WYBORCZY NR 21
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Bednarska, Budowlana, Ciesielska, Drukarska, Dziewiarska, Dzika, Farbiarska, Inżynierska, Krawiecka, Ludowa od nr 28 do nr 42 prawa strona i od nr 27 do nr 85 lewa strona, Młynarska, Murarska, Nowa, Odzieżowa, Przemysłowa, Przygraniczna od nr 12 do końca prawa strona i od nr 19 do końca lewa strona, Robotnicza, Rymarska, Stolarska, Sukiennicza, Szkudlarska, Tkacka, Urzędnicza, Wczasowa, Wilamowska, Włókiennicza, Wypoczynkowa, Zacisze, Zduńska

Granice obwodu głosowania Nr 31:
Bednarska, Budowlana, Ciesielska, Drukarska, Inżynierska, Krawiecka, Młynarska, Murarska, Przygraniczna od nr 46 do końca prawa strona, Robotnicza, Rymarska, Stolarska, Sukiennicza, Szkudlarska, Urzędnicza, Wczasowa, Wilamowska, Włókiennicza, Wypoczynkowa, Zduńska.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków, ul. Szczawińska 2
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 32:
Dziewiarska, Dzika, Farbiarska, Ludowa od nr 28 do nr 42 prawa strona i od nr 27 do nr 85 lewa strona, Nowa, Odzieżowa, Przemysłowa, Przygraniczna od nr 12 do nr 44 prawa strona i od nr 19 do nr 43 lewa strona, Tkacka, Zacisze.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków, ul. Szczawińska 2

OKRĘG WYBORCZY NR 22
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
A. Asnyka, P. Bardowskiego, S. Bilskiego, Działkowa, S. Fijałkowskiego, M. Kasprzaka, H. Kołłątaja, S. Kunickiego, Lotnicza, Ludowa od nr 2 do nr 26 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, W. Majakowskiego, Nadrzeczna, Niciarniana, Nowy Świat, M. Ossowskiego, Plac J. Godlewskiego, S. Pogonowskiego, W. Pola, Promienistych, Przedwiośnie, Przędzalniana, Przygraniczna od nr 2 do nr 10C prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, R. Rembielińskiego, H. Sienkiewicza, Stępowizna, Szarych Szeregów, Szczawińska, J. Świercza, H. Wieniawskiego, Zegrzanki

Granice obwodu głosowania Nr 33:
S. Fijałkowskiego, H. Kołłątaja, S. Kunickiego, Lotnicza, Ludowa od nr 2 do nr 26 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, W. Majakowskiego, Niciarniana, Nowy Świat, M. Ossowskiego, Plac J. Godlewskiego, S. Pogonowskiego, W. Pola, Przędzalniana, Przygraniczna od nr 2 do nr 10C prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, H. Sienkiewicza, Szczawińska, J. Świercza, H. Wieniawskiego.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. Ossowskiego 26
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 34:
A. Asnyka, P. Bardowskiego, S. Bilskiego, Działkowa, M. Kasprzaka, Nadrzeczna, Promienistych, Przedwiośnie, R. Rembielińskiego, Stępowizna, Szarych Szeregów, Zegrzanki.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. Ossowskiego 26


KRZYWIE - CHEŁMY
OKRĘG WYBORCZY NR 23
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym - 1
granice okręgu:
Agrestowa, Akacjowa, J. Bema, Bł. Królowej Jadwigi, Błotna, W. Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cała, Chełmska od nr 4 do końca prawa strona i od nr 25 do końca lewa strona, Cicha, S. Czarnieckiego, Dębowa, Długa od nr 70 do końca prawa strona i od nr 111 do końca lewa strona, S. Dubois od nr 60 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, Gospodarcza, Grabowa, Grunwaldzka, Grzybowa, I. Hordliczki, W. Jagiełły, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, J. Karłowicza, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, J. Kochanowskiego, Kołobrzeska, Koralowa, Krzywa, Lecznicza, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, B. Limanowskiego, Z. Lorentza, Łagiewnicka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Na Skarpie, Niecała, Olszowa, Orzechowa, Owocowa, Pomorska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Z. Sierakowskiego, Skwarna, Słoneczna, Sucha, L. Szenwalda, Świerkowa, Topolowa, Twarda, Urocza, Walecznych, Wiązowa, Wierzbowa, H. Wiewiórskiej, Wiśniowa, Wodna, S. Wyspiańskiego, Zagadkowa, Zagłoby, Zakręt, Zawiszy Czarnego

Granice obwodu głosowania Nr 35:
J. Bema, Bł. Królowej Jadwigi, W. Broniewskiego, Cała, Cicha, S. Czarnieckiego, Długa od nr 70 do końca prawa strona i od nr 111 do końca lewa strona, S. Dubois od nr 60 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, Gospodarcza, I. Hordliczki, W. Jagiełły, J. Karłowicza, Kazimierza Wielkiego, J. Kochanowskiego, Lelewela, B. Limanowskiego, Z. Lorentza, Na Skarpie, Z. Sierakowskiego, L. Szenwalda, Walecznych, H. Wiewiórskiej, Zagłoby, Zawiszy Czarnego.
Lokal wyborczy: Zespół Szkół Nr 1 im. J. S. Cezaka, ul. Długa 89/91
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 36:
Agrestowa, Akacjowa, Błotna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chełmska od nr 4 do końca prawa strona i od nr 25 do końca lewa strona, Dębowa, Grabowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kołobrzeska, Koralowa, Krzywa, Lecznicza, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Łagiewnicka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Niecała, Olszowa, Orzechowa, Owocowa, Pomorska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Skwarna, Słoneczna, Sucha, Świerkowa, Topolowa, Twarda, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, S. Wyspiańskiego, Zagadkowa, Zakręt.
Lokal wyborczy: Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowe, ul. Chełmska 42/42A
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Granice obwodu głosowania Nr 40:
Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
Lokal wyborczy: ul. Chełmska 16/18 (obwód odrębny)

*****************************************************
Podstawa prawna

- uchwała XXVIII/268/12 Rady Miasta Zgierza z dnia 28 września 2012 r. w sprawie podziału Gminy Miasto Zgierz na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu
- uchwała XXXI/322/12 Rady Miasta Zgierza z dnia 28 grudnia 2012 r. w sprawie podziału Gminy Miasto Zgierz na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych
zmieniona uchwałą nr XLVII/556/14 Rady Miasta Zgierza z dnia 27 marca 2014 r.



Ilość odsłon: 3145
Dokument wytworzył(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Wprowadził(a): Aleksandra Wiaderkiewicz
Data publikacji: 2014-08-22 15:20
Ostatnia zmiana: 2014-10-08 13:14
Zakres ostatniej zmiany: Publikacja obwieszczenia PMZ i aktualizacja wpisu.

Rejestr zmian - (2)
Data: 2014-10-08 13:14Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja obwieszczenia PMZ i aktualizacja wpisu.
Data: 2014-09-02 11:52Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Publikacja Obwieszczenia PMZ.
Data: 2014-08-22 15:20Wprowadził(a): Aleksandra WiaderkiewiczOpis zmian: Pierwsza publikacja.
separator