Sesja Rady Miasta Zgierz
Relacja ONLINE2010-01-28 14:15
Pkt 9. porządku obrad

Informacja o stanie przygotowań do realizacji inwestycji miejskich w 2010 roku.

Radny Z. Antczak pyta kiedy odbędzie się przetarg na odwodnienie ul. Mireckiego w Zgierzu?

Naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej A. Juszczyk mówi, iż w chwili obecnej nie posiada takiej wiedzy w tym temacie jednakże na następnym spotkaniu przedstawi harmonogram działań.

M. Kolenda Przewodniczący Rady Osiedla Stare Miasto pyta czy została przekazana do starostw dokumentacja ul. Żytniej i Zbożowej? Czy odbędzie się spotkanie z mieszkańcami tych ulic?

Naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej A. Juszczyk mówi, iż istnieje powołany komitet społeczny, który zajmuje się tym tematem. Odnośnie samej dokumentacji na tą chwilę nie może udzielić odpowiedzi. Dodaj, że jeśli komitet ustali takie spotkanie to również chciałby w nim uczestniczyć.

Radny M. Forfecki pyta na jakim etapie jest dokumentacja projektowa budowy oświetlenia ulicy pomorskiej i jakie będą to koszty?

Naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej A. Juszczyk mówi, iż odpowie w najbliższym czasie.

A. Łaszczewski Przewodniczący Zarządu RO Nowe Miasto pyta, czy będzie prezentacja wykonania III i IV kwartału Placu Jana Kilińskiego?

Naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej A. Juszczyk mówi, iż taka dokumentacja jest dostępna w Urzędzie Miasta Zgierza oraz na Placu Jana Kilińskiego.

Radny M. Forfecki mówi o złym stanie wiaduktu kolejowego na ul. Czerwieńskiego. Pyta czy będą podjęte działania w tym zakresie?

Naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej A. Juszczyk odpowiada, że na lutowym posiedzeniu Komisji Spraw Obywatelskich udzieli informacji w tym temacie. Dodaje, że zostanie przedstawiony projekt organizacji ruchu w pobliżu tego wiaduktu.

Drukuj
[ Powrót ]